Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dr.Green Thumb

Viss par un ap dabas mātes Augu
 
SatursSaturs  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeietIeiet  ReģistrētiesReģistrēties  
Šis forums ir slēgts! Meklē internetā mūsu jaunās mājas!

 

 Vai esat gatavi...?

Go down 
+13
teejkanna
jesus3
freechoice
kaste
FuNky105
trakulis
kilteks
you kill kenny
acidkitteh
PoDzinja
WeeDer
kristofersmolti
Dr.Green Thumb
17 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptySvētdena Maijs 10, 2009 11:17 pm

Ja tiešām gribam mainīt sabiedrības viedokli par MJ, tad ir mums laiks kļūt nopietnākiem, spēcīgākiem.
Protams, bez Jūsu palīdzības to nespēsim izdarīt. Tāpēc meklējam cilvēkus, kas saprot kā uzturēt, veidot mājas lapu.
Cik nopratāt, tad ir liela vēlme pārcelt šo forummu uz neatkarīgu hostingu. Noskatījis jau esmu www.awardspace.com Web Pro Plus plānu, kas maksā 6,99USD mēnesī.
Tad nu jautājums vai Jūs esat gatavi ziedot šo summu. Sākumā vajadzētu savākt summu vismaz par 6 mēnešiem.


Ziedojumus pieņemam caur PayPal trakulis@hushmail.me! Noteikti pieminiet savu lietotāja vārdu, jo bez kāda prieciņa nepaliksiet :) Nu tas, gan būs tikai jaunajā forumā!


Pēdējo reizi labojis Dr.Green Thumb Piektdiena Maijs 22, 2009 2:04 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
kristofersmolti
Marijuana Toker
Marijuana Toker



Male
Number of posts : 123
Age : 43
Registration date : 18.04.09

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 12:24 am

Protams!
tikai man nav darba un nesen veel pazaudeeju maku ar savu viieniigo kkaado to plastmasas gabalu, lai caur banku var kjeemoties ar naudu Big Grin
Blank
Atpakaļ uz augšu Go down
WeeDer
Ganja Smoker
Ganja Smoker
WeeDer


Male
Number of posts : 296
Age : 34
Registration date : 30.05.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 5:32 am

Esmu gatavs atbalstīt šo vietu :)
Atpakaļ uz augšu Go down
PoDzinja
Ganja Smoker
Ganja Smoker
PoDzinja


Male
Number of posts : 293
Age : 51
Registration date : 04.09.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 7:11 am

Jā.
Atpakaļ uz augšu Go down
acidkitteh
Marijuana Toker
Marijuana Toker
acidkitteh


Male
Number of posts : 118
Age : 42
Registration date : 17.07.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 10:38 am

Jaa. Butu kruta ja butu veids kaa shos ziedojumus veikt anoniimi...
Atpakaļ uz augšu Go down
you kill kenny
Ganja Smoker
Ganja Smoker
you kill kenny


Male
Number of posts : 388
Age : 34
Brīdinājumi : Vai esat gatavi...? 1
Registration date : 05.08.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 10:53 am

Lai Notiek!! Thumbs up
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 11:01 am

tāpēc ir iespēja uztaisīt kontu anglijas bankā, bet tad naudas pārskaitīšana maksā vairāk..varbūt varat ieteikt kādu citu variantu!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
kilteks
Ganja Smoker
Ganja Smoker
kilteks


Male
Number of posts : 316
Age : 34
Registration date : 24.06.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 12:18 pm

Esmu gatavs maxaat!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
trakulis
Stoner
Stoner
trakulis


Male
Number of posts : 892
Age : 33
Registration date : 20.05.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 2:20 pm

Nu par anonimitāti var jau itkā neuztraukties ne?

Vienkārši var sarunāt vainu satiekās vai nu caur bankas kontu!

Kā nekā jūs jau sūtīsiet naudu mums, un jums no mums nav jābaidās, jo mēs esam visi vienā mucā bāžami! Bet nu tā jau es tikai domāju, ja kādam ir īpašis bailes un neuzticība pret mums, tad var jau visu ko domāt, var jau kaut vai uz PAYPAL sūtīt, man tā šķiet ka tur nav kkādi tādi strigtie noteikumi! :)

 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannab.biz
kilteks
Ganja Smoker
Ganja Smoker
kilteks


Male
Number of posts : 316
Age : 34
Registration date : 24.06.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 2:34 pm

Vieglaak caur banku Greenthumb !!! Trakuli, Tu jau sāc runāt kā ments pistols lol! !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
FuNky105
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
FuNky105


Male
Number of posts : 66
Age : 32
Registration date : 13.03.09

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: !!!   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 2:48 pm

esmu gatavs veidot majaslapai dizain vai ko tamlidzigu !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
kaste
Moderators
kaste


Male
Number of posts : 1423
Registration date : 20.05.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 3:29 pm

Jep.
Atpakaļ uz augšu Go down
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 10:26 pm

Kāpēc vajag mājaslapu? (tas nav uzbrauciens, tikai jautājums)
Kāda ir tā vīzija, ka nu būs lapa, SAVA, kas mainīsies?

+

Ja ir vīzija, ziedošu 10ls, vai pat vairāk, u nes pat zinu kā es to darītu - es nospēlētu ļoti labu variantu, kārtīga paranoiķa izgājienu ;)

Aizietu uz krūmiem, noslēptu tur piemēram, 15ls aploksnē un satītu kauko, pofig, te forumā iedotu jums karti, un jūs kā apslēptos dārgumus atradīsiet, ziedojumu mājaslapai.

Naiss, kārtigs paranoisma variants, bet - totally safe for me ;)
Atpakaļ uz augšu Go down
jesus3
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
jesus3


Male
Number of posts : 1319
Age : 54
Brīdinājumi : Vai esat gatavi...? 1
Registration date : 22.05.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 10:33 pm

man bija liidziigi ar MJ seit UK pirms divaam ned.dzeki nopirka kkur pa nakti uz ielas(pilniigu suudu Splif ),bet peectam nokjeera paranoju un pasleepa,es naakamajaa dienaa gaaju atrast.....

un par viiziju jaa....buutu labi,jo (man) vinja nemainaas neatkariigi no taa vai forumam ir SAVA lapa vai nav?
Atpakaļ uz augšu Go down
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 11:32 pm

Nu es konkrēti par pikji, par ziedošanu, arī ar visu paranoju - ir iespējams drošā veidā nodot ziedojumus. No manas puses uzticība, ka nauda tiks izmantota mērķim, nevis augiem, kurus labāk audzēt pašiem un netērēt lieki uz dīleriem. Un, nu jā - vīzija, mērķis, un aiziet. es toč noziedošu!
Atpakaļ uz augšu Go down
trakulis
Stoner
Stoner
trakulis


Male
Number of posts : 892
Age : 33
Registration date : 20.05.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 11:42 pm

Nejau lapa kā tāda!

Pārvākties uz citurieni tas ir tapēc, lai varētu būt neatkarīgs forums!
Pašlaik forums stāvs uz kkāda free hosta, kur ir samaksāts par domēna vārdu cannab.biz, un vēl kko, līdz ar to ja policijai rodas kādas aizdomas, viņi principā var pieprasīt likumīgajiem foruma īpašniekiem sniegt informāciju par katru no mums. (tas ir tas kā es to iedomājos)
Toties ja mēs pārvāktos uz neatkarīgu vietu, kur būtu MŪSU pašu forums, tad varētu veidot visu krietni nopietnāk, ar nopietnāku forumu, nopietnāku reģistrēšanos (ar ielūgumiem) vai sazin vēl kā! 

Nu protams ja jums nav vajadzīgs tas, un vēleties to kas ir te, un principā vairs neko jaunu, jo šajā bezmaksas vietā attīstīties īpaši nevar, tad var visu atstāt pa vecam! 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannab.biz
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPirmdiena Maijs 11, 2009 11:54 pm

ir samaksāts par domēnu un pāris MB galerijā, tas arī viss..

Citēt :
Nu protams ja jums nav vajadzīgs tas, un
vēleties to kas ir te, un principā vairs neko jaunu, jo šajā bezmaksas
vietā attīstīties īpaši nevar, tad var visu atstāt pa vecam!
Postgood
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
teejkanna
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
teejkanna


Male
Number of posts : 87
Age : 39
Registration date : 29.10.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyOtrdiena Maijs 12, 2009 7:30 am

cik no galviņas ? jointsmile
Atpakaļ uz augšu Go down
aivarinjsh
Learning How To Roll
Learning How To Roll
aivarinjsh


Male
Number of posts : 37
Age : 39
Registration date : 22.04.09

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyOtrdiena Maijs 12, 2009 1:44 pm

Saskaitiet visu kopā un tad jau var sākt runāt par konkrētiem skaitļiem, kurus vajadzētu ziedot, lai lietas virzītos. Tagad laikam vajadzētu 6$x7$=42 dolārus, ja tu saki, ka vajadzētu savākt pirmajam pusgadam. Tagad atliek publiceet konta numuru, vai paypal adresi uz kuru suutiit naudinju un tad jau savaaksies vajadzīgā summa.
Atpakaļ uz augšu Go down
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyTrešdiena Maijs 13, 2009 8:04 am

Nu ok jaa,
es ta ari bij iedomajies, par to droshibu - bet tikpat labi jums ari var prasit info par forumu utt utt. bet nu, ja viss, VISS ir uz serveriem arpus lv, tad jau ir savadak ;)

Bet ari - ja nopirksi domena vardu, talak, serveri nopirksi ari vot, kautkada firmelee, vaitad ja , nu visdebilakaja gadijuma - lv prasa info shiem servera turetajiem, lai sniedz info par sho te muusu forumu, tad doma vinji baigi pretotos? ne tak.

tur japapeeta, kuri serveri ir vis vis tadi, draudzigakie tadiem kaa mees.

Kaa rollitup dara, kaa citi? ai da nu, citur ir labak - citur arzemes ir nelegala MJ bet ir pilns ar veikaliem kur tirgo pilnigi visu prieksh MJ, pipeshanas audzeshanas utt utt, tikai iznjemot pashu MJ. Biju Vacija, tur bij SHOPS, milzigs, viss audzeshanai, simbolika taada, viss LEGALI.. un viss notiek. mums tas biku sapists ir LV. Mums te tikai saak aizliegt un pedeja laika tik saspringst par MJ zaimoshanu TV runajot ljaunu par sho augu., kur te vispar gaidit ko sapratigu no instancem.

Bet - ideju atbalstu, 10ls tocna no manis ! sakat kad, izdomashu plaanu, pazinjoshu kur ir nauda, varesiet panjemt un paarverst darbos ;)

Atbalstu no kautkadiem dileriem mums neredzeet, jo vinjiem te nav izdevigi, ja saaks arvien vairak audzet pashi majas,.. hehe, pazud klienti. u know.

beet, davaj, naudas summas ir mazas, savaksies viens/divi ;)

turaas!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
casanda
Ganja Smoker
Ganja Smoker



Male
Number of posts : 367
Age : 46
Brīdinājumi : Vai esat gatavi...? 1
Registration date : 17.12.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPiektdiena Maijs 15, 2009 7:54 am

Nu un kāds tad ir tas konta nr?jeb esmu ko palaidis garām?vajag darīt!
Atpakaļ uz augšu Go down
trakulis
Stoner
Stoner
trakulis


Male
Number of posts : 892
Age : 33
Registration date : 20.05.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPiektdiena Maijs 15, 2009 9:25 am

Konta vēl nav! 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannab.biz
igrex
Ganja Smoker
Ganja Smoker
igrex


Male
Number of posts : 209
Age : 35
Registration date : 21.07.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPiektdiena Maijs 15, 2009 10:32 am

man pagaidaam nau nauda, bet esmu par maksaashanu
Atpakaļ uz augšu Go down
casanda
Ganja Smoker
Ganja Smoker



Male
Number of posts : 367
Age : 46
Brīdinājumi : Vai esat gatavi...? 1
Registration date : 17.12.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPiektdiena Maijs 15, 2009 2:19 pm

igrex rakstīja:
man pagaidaam nau nauda, bet esmu par maksaashanu
A kam tā nauda ir?,bet ja katrs kaut pa faifam,tad jau viss ir bumbās,ne!?
Atpakaļ uz augšu Go down
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? EmptyPiektdiena Maijs 15, 2009 8:56 pm

konta numurs?
moins, es tocna labak pateikshu normali, kur esmu nolicis sainiti sleepto, tikesha buus naudinja,. zaljaa iikshkja komanda to panjem un ne es vinjus redzu ne vinji mani, ne ari menti kauko. pofig. tada veida naudu var nodot cik uziet ;)
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Vai esat gatavi...? Empty
PostTēma: Re: Vai esat gatavi...?   Vai esat gatavi...? Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Vai esat gatavi...?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Dr.Green Thumb :: Lapas informācija :: Foruma jaunumi-
Pāriet uz: