Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dr.Green Thumb

Viss par un ap dabas mātes Augu
 
SatursSaturs  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeietIeiet  ReģistrētiesReģistrēties  
Šis forums ir slēgts! Meklē internetā mūsu jaunās mājas!

 

 kā uzlabot forumu?

Go down 
+16
Seamer
trakulis
Kadinsky
freechoice
peli_te
mellene
bongbong
kanepis
WeeDer
pukmaster
dr.weed
kilteks
jesus3
PoDzinja
kaste
Dr.Green Thumb
20 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyCeturtdiena Decembris 11, 2008 4:07 pm

Tad nu iesakiet ko darīt, mainīt lai uzlabotu šo forumu!
Man tagad būs diezgan daudz brīva laika, lai nopietnāk ķertos pie šīs lietas!

1) vai ir jēga pirkt domēnu? .com .org. net vai .biz
interesanti būtu izveidot tādu, lai sanāktu kāds vārds, piem, www.sto.net [tip www.sto.ned]

2) ja tiek nopirkt domēns, vai tad būs iespēja uztaisīt ielūgumu sistēmu? šobrīd to it kā nevar izveidot!
ps. mājās serveri netaisos uzturēt

izsakiet savas domas par
*logo
*krāsām
*foruma struktūru
īsāk sakot ceru sagaidīt daudz ieteikumus, kritiku par visu šo vietni!
chill
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
kaste
Moderators
kaste


Male
Number of posts : 1423
Registration date : 20.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyCeturtdiena Decembris 11, 2008 4:11 pm

Nu pagaidām esmu apmierināts ar esošo kārtību utt.
Vienīgi varētu uztaisīt vēl sadaļas piem. pīpējamo verķu vērtēšana, hidroponiskā sadaļa vai piem orgadniskā audzēšana vai tml.
Atpakaļ uz augšu Go down
PoDzinja
Ganja Smoker
Ganja Smoker
PoDzinja


Male
Number of posts : 293
Age : 51
Registration date : 04.09.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyCeturtdiena Decembris 11, 2008 9:48 pm

Izteikšos par savai kompetencei atbilstošo, par māksliniecisko pusi.

Kritizēt īsti jau nav ko. Kāds ir ieguldījis kreatīvu darbu veidojot šo mājas lapu, pārdomājis krāsas, izstrādājis logo, veidojis noformējumu un kompozīciju. Kāds to noteikti ir apstiprinājis un pieņēmis kā sev tīkamu. Un piedāvājis citiem. Tad nu tiem citiem atliek vai nu pieņemt vai nepieņemt, bet parasti jau svarīgākais ir tas kas lācītim vēderā, nevis tas kas mugurā. Visām gaumēm izdabāt neizdosies. Katram noteikti ir savs, individuāls redzējums, kā kam ir jāizskatās, vai kur kam ir jāatrodās. Bet lēmums jāpieņem vienam.
Ja patiešām ir vēlēšanās pamainīt stilu, tad sāc ar logo, sasludini kādu konkursu par to. Es ar interesi piedalītos. Varam izveidot paši savu stilu, kopīgi visu lietotāju spēkiem. I lētāk tev sanāks, i pašiem lielāks prieks būs.
Atpakaļ uz augšu Go down
jesus3
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
jesus3


Male
Number of posts : 1319
Age : 54
Brīdinājumi : kā uzlabot forumu? 1
Registration date : 22.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyCeturtdiena Decembris 11, 2008 10:37 pm

taa kaa es esmu vienkaarss cilveeks tad mani apmierina gandriiz viss,tikai nevaru paardziivot ka tik maz aktiivo useru Splif
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyCeturtdiena Decembris 11, 2008 11:40 pm

īstenībā neesmu baigi domājis, iesprindzis par šo visu- uz ātru roku un kā joku, jo sākumā domāju, ka šis projekts būs tāds īslaicīgs! tāpē noteikti piestrādājot cītīgāk, varētu uztaisīt fckn amazing vietni afro
tāpēc gribu uzzināt vairāku cilvēku viedokļus- so please help me


izmaksas te nebūtu nekādas! tikai tad, ja tik pirktu domēnu + būtu vēl bik jāpiemaksā, lai te nebūtu google reklāmas!

nav jau vienmēr jārīko konkursi, var tāpat kāds palīdzēt Greenthumb
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
PoDzinja
Ganja Smoker
Ganja Smoker
PoDzinja


Male
Number of posts : 293
Age : 51
Registration date : 04.09.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyPiektdiena Decembris 12, 2008 10:19 am

Nu OK.
Tīri no praktiskā viedokļa. Burtiem un fonam ir par mazu kontrasts /zaļš uz zaļa, tas īsti neder/. Ja nākas daudz strādāt ar datoru, tad redze arī vairs nav tik laba un tas ir apgrūtinoši.
Par logotipu.Kas tad šim vainas? Nekādas, bet kā mēs visi zinām tas ir zīmola, apvienības, korporācījas /nu vienalga/ seja, kas aptver sevī firmas ideju, jeb domubiedru grupas vienojošo faktoru, tāpēc manuprāt tam vajadzētu būt individuālākam, novatoriskākam /nu tu zini par ko es/. Vispār jau logo izstrāde ir nopietna štelle, uz ko arī atiecās autortiesības. Varbūt virtuālājā vidē tas ir savādāk, nēesmu liels virtuālists.
/vienmēr laipni/ Joint
Atpakaļ uz augšu Go down
kilteks
Ganja Smoker
Ganja Smoker
kilteks


Male
Number of posts : 316
Age : 34
Registration date : 24.06.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyPiektdiena Decembris 12, 2008 3:50 pm

tu gan mums esi gudrs.... respect
Atpakaļ uz augšu Go down
dr.weed
Stoner
Stoner
dr.weed


Male
Number of posts : 700
Age : 35
Registration date : 10.06.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyPiektdiena Decembris 12, 2008 11:53 pm

jesus3 rakstīja:
taa kaa es esmu vienkaarss cilveeks tad mani apmierina gandriiz viss,tikai nevaru paardziivot ka tik maz aktiivo useru Splif
Apkurōnā uztaisi vēl vienu useru un aktīvi čato pats ar sevi lol!
Atpakaļ uz augšu Go down
jesus3
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
jesus3


Male
Number of posts : 1319
Age : 54
Brīdinājumi : kā uzlabot forumu? 1
Registration date : 22.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySestdiena Decembris 13, 2008 12:51 am

dr.weed rakstīja:
jesus3 rakstīja:
taa kaa es esmu vienkaarss cilveeks tad mani apmierina gandriiz viss,tikai nevaru paardziivot ka tik maz aktiivo useru Splif
Apkurōnā uztaisi vēl vienu useru un aktīvi čato pats ar sevi lol!

lol! bet taa vientulji seit embarrassed
Atpakaļ uz augšu Go down
PoDzinja
Ganja Smoker
Ganja Smoker
PoDzinja


Male
Number of posts : 293
Age : 51
Registration date : 04.09.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySestdiena Decembris 13, 2008 7:59 am

kilteks rakstīja:
tu gan mums esi gudrs.... respect



Nezinu, gudrs vai negudrs, piedrāzt! Kad man ir viedoklis, tad es to paužu. Kad nav, tad taujāju pie tiem, kuriem tāds ir.
Atpakaļ uz augšu Go down
pukmaster
Marijuana Toker
Marijuana Toker
pukmaster


Male
Number of posts : 162
Age : 36
Registration date : 22.07.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySestdiena Decembris 13, 2008 2:53 pm

Es domaaju ka sheit vajadzeetu iztikt bez savstarpeejas kasiishanaas (par PoDzinja un kilteks) tomeer visi vairaak vai mazaak esam ar liidziigu domaashanu.
Kas attiecas uz forumu - cepuri nost veidotaajam un uztureetaajam, forums par teemu un izskatam nav ne vainas, mani pilniigi apmierina pashreizeejais izskats un saturs.
(iereecu par www.sto.net) lol!
Atpakaļ uz augšu Go down
PoDzinja
Ganja Smoker
Ganja Smoker
PoDzinja


Male
Number of posts : 293
Age : 51
Registration date : 04.09.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySestdiena Decembris 13, 2008 4:19 pm

pukmaster rakstīja:
Es domaaju ka sheit vajadzeetu iztikt bez savstarpeejas kasiishanaas (par PoDzinja un kilteks)

Par kādu kasīšanos tu runā confused
Dr. veidojot nav pārāk iesprindzis. Grib dzirdēt viedokļus. Man tāds ir. Ja ir vēl kādam, /welcom/ tā mēs katrs ieguldot nedaudz artavas veidosim, un atbalstīsim veidotāju.
Un arī pasmieties par otru /ja tas tavuprāt tā bija no kilteks puses/, ir pozitīvi, un arī tas ir viedoklis. Bigsmoke
Atpakaļ uz augšu Go down
kilteks
Ganja Smoker
Ganja Smoker
kilteks


Male
Number of posts : 316
Age : 34
Registration date : 24.06.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySvētdena Decembris 14, 2008 3:11 pm

ja kas tad tas nebija uzbrauciens......
Atpakaļ uz augšu Go down
WeeDer
Ganja Smoker
Ganja Smoker
WeeDer


Male
Number of posts : 296
Age : 34
Registration date : 30.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySvētdena Decembris 14, 2008 4:08 pm

focus

(vienmēr esmu gribējis šito iepostot Splif )
Atpakaļ uz augšu Go down
kanepis
Ganja Smoker
Ganja Smoker
kanepis


Male
Number of posts : 309
Age : 34
Brīdinājumi : kā uzlabot forumu? 1
Registration date : 17.12.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyPirmdiena Decembris 22, 2008 3:55 pm

Buutu vairaak uuseri saakstu liidzinaatiem rollitup.org
bet gribeeju pateikt to ka pie veikalu sadalas varetu uztaisit sadalu kur foruma biedri par velti vareetu atdod nevajadziigas lietas piem. kaadu lampu , meeslojumu kas palicis paari vai pat seeklas. :))
Atpakaļ uz augšu Go down
bongbong
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
bongbong


Male
Number of posts : 78
Age : 34
Registration date : 01.09.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyPiektdiena Janvāris 02, 2009 4:44 pm

Tā īsti neesmu drošs, kur iepostot, bet lai iet šeit.
Tas sniedziņš ir no foruma supporta ņemts, vai paša likts virsū?
Lai nu kā - būtu kruta ka mj lapiņas kristu!
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptyPiektdiena Janvāris 02, 2009 4:47 pm

es paņēmu kkādu scriptu un pats ieliko to te!
nav nemāzākās idejas, kā nomainīt uz lapiņām :D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
mellene
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
mellene


Number of posts : 56
Registration date : 20.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySestdiena Janvāris 03, 2009 2:11 am

skatos, ka sen te nav būts, sniedziņš parādījies un bongbong tiešām forša ideja par MJ lapiņām, žēl tik, ka nav zināms kā dabūt to gatavu.
man jau ar itkā te viss apmierina, un super, ka vispār šitāda vietiņa ir. :)
krāsa - zaļa, pati par sevi ir visatbilstošākā un mainiīt noteikti nevajag. jāpaķer kāds dūms un par pārējo vēl varētu padomāt.
Atpakaļ uz augšu Go down
peli_te
Marijuana Toker
Marijuana Toker
peli_te


Female
Number of posts : 122
Age : 36
Registration date : 27.12.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySestdiena Janvāris 03, 2009 5:06 pm

MJ lapiņas būtu baaaigi feini, vel varbūt var kko līdzīgu kā ir piem.gmail nu vai draugos, ka skinus var mainīt :) bet kā to izdarīt(uzlikt) man,protams, nav ne jausmas :D
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySestdiena Janvāris 03, 2009 11:24 pm

diemžēl neko tādu nevarēs izdarīt!
lieta tāda, ka ka šis ir subforums un esmu atkarīgs no tā dotajām iespējām! redikālas izmaiņas nevar veikt!

bija doma hostēt šo forumu citur, bet tā kā nav iespējams tikt pie datu bāzes, tad visi posti, topiki, kā arī visi lietotāji pazustu! Ja jūs tam piekrītat, tad var sākt domāt par foruma pārcelšanu!

ir iespēja visu pārcelt izmantojot ŠO metodi, kas aizņem ļoti ilgu laiku un ir nenormāls čakars! esot iespēja arī uztaisīt programmu, kas to izdarītu automātiski, bet es neesmu programmētājs, so ja kāds var palīdzēt, dod ziņu!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySvētdena Janvāris 04, 2009 12:41 pm

mosh esmu parak atklats bet nu, man besii shitie visi kustigie sudi un ka krit kaukas pa visu lapu :D

sori bet reali, ja man jautatu - es teiktu fakin novaciet tos suudus. kaut ari ljto feini ir ja kaads padoma par kaukadiem uzlabojumiem vai skaistumu, tas viss ir jaa feini apsveicami, bet es vairak esmu par praktiskumu ;)

chill

:p
Atpakaļ uz augšu Go down
kaste
Moderators
kaste


Male
Number of posts : 1423
Registration date : 20.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySvētdena Janvāris 04, 2009 12:49 pm

Man sākumā ar nepatik, bet tagad ir po Splif
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySvētdena Janvāris 04, 2009 1:11 pm

es tik gribēju xmas noskaņu forumā :)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySvētdena Janvāris 04, 2009 1:21 pm

Dr.Green Thumb rakstīja:
es tik gribēju xmas noskaņu forumā :)
nuja nuja es jau par to ari izteicos, ka tas ir apsveicami, ka padomaaji par to un kko izdariji,...

bet konkreti shitie visi skripti tikai gljukus rada, nezinu kaa citiem, man tagad:
firefox.exe - CPU 54%..ui fak nee staav uz 99% noslodzi, un memory usage ari liels.
Nu kas par to?: tas ka tie skripri rada liek udarbu, nezinu, tiesham iespejams tas deelj mozillas manas vai kaa, bet nu man reali leens kompis paliek deelj taa, hehehe. bet ja ja ucitiem nee tad viss ok. ;)
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? EmptySvētdena Janvāris 04, 2009 1:22 pm

es to scriptu izdzēsu jau, bet faak, vēl joprojām snieg :D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
Sponsored content





kā uzlabot forumu? Empty
PostTēma: Re: kā uzlabot forumu?   kā uzlabot forumu? Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
kā uzlabot forumu?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Dr.Green Thumb :: Lapas informācija :: Ieteikumi foruma uzlabošanai-
Pāriet uz: