Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dr.Green Thumb

Viss par un ap dabas mātes Augu
 
SatursSaturs  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeietIeiet  ReģistrētiesReģistrēties  
Šis forums ir slēgts! Meklē internetā mūsu jaunās mājas!

 

 Brīdinājumi

Go down 
+6
friday
casanda
WeeDer
kaste
kanepis
Dr.Green Thumb
10 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
casanda
Ganja Smoker
Ganja Smoker



Male
Number of posts : 367
Age : 46
Brīdinājumi : Brīdinājumi - Page 2 1
Registration date : 17.12.08

Brīdinājumi - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Brīdinājumi   Brīdinājumi - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 14, 2009 1:20 pm

Par ko man iedeva brīdinājumus es sapratu-pārlasot visus savus postus!Tā kā,bujakabujaka,paskaties vien tu ar,gan kāds dubultposts vai lamuvārdiņš,noteikti,ka kaut kas jau ir!
Atpakaļ uz augšu Go down
trakulis
Stoner
Stoner
trakulis


Male
Number of posts : 892
Age : 33
Registration date : 20.05.08

Brīdinājumi - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Brīdinājumi   Brīdinājumi - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 14, 2009 2:33 pm

bujakabujaka rakstīja:
kaste rakstīja:
casanda rakstīja:
Vai tā ir izspiešana?
Nop. Brīdinājumus tāpat vien neliek. Mēs tikai piedāvājam tikt vaļā no viņiem.

Nu ja jau tos brīdinājumus tāpat neliek, tad es un citi pārējie tad arī gribētu zināt par ko tad tur brīdina!!!!!! vismaz pm linku ar manu pārkāpumu,LūDZU...

SAVāDāK TAS IZšKATāS PēC PRASTAS IZSPIEšANAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nu tu varētu nedaudz apvaldīties! 
Par ko tev bija brīdinājumi, ja tev bija, tātad noteikti par dubultpostu, tur pat bija trīskārš posts!

Vismaz pirms sāc rakstīt forumā izlasi noteikumus, un domāju ka savu agresiju tu vari izrādīt citur, visi te ir kaut cik saprotoši un laipni, tapēc nevajg pārvērst šo vietu par kārtējo dusmu krātuvi. 
Peace! Bigsmoke

ā jā, un vēl tavi posti, kuri satur tikai vienu smaidiņu, vai vienu vārdu, ir pilnīgi lieki! Ja vēlies sakrāt postus, tad raksti normāli, nevis piespamo forumu ar viena vārda postiem! 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannab.biz
bujakabujaka
Marijuana Toker
Marijuana Toker
bujakabujaka


Male
Number of posts : 117
Age : 37
Brīdinājumi : Brīdinājumi - Page 2 Warn
Registration date : 09.05.09

Brīdinājumi - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Brīdinājumi   Brīdinājumi - Page 2 EmptyCeturtdiena Maijs 14, 2009 4:59 pm

trakulis rakstīja:
bujakabujaka rakstīja:
kaste rakstīja:
casanda rakstīja:
Vai tā ir izspiešana?
Nop. Brīdinājumus tāpat vien neliek. Mēs tikai piedāvājam tikt vaļā no viņiem.

Nu ja jau tos brīdinājumus tāpat neliek, tad es un citi pārējie tad arī gribētu zināt par ko tad tur brīdina!!!!!! vismaz pm linku ar manu pārkāpumu,LūDZU...

SAVāDāK TAS IZšKATāS PēC PRASTAS IZSPIEšANAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nu tu varētu nedaudz apvaldīties!
Par ko tev bija brīdinājumi, ja tev bija, tātad noteikti par dubultpostu, tur pat bija trīskārš posts!

Vismaz pirms sāc rakstīt forumā izlasi noteikumus, un domāju ka savu agresiju tu vari izrādīt citur, visi te ir kaut cik saprotoši un laipni, tapēc nevajg pārvērst šo vietu par kārtējo dusmu krātuvi.
Peace! Bigsmoke

ā jā, un vēl tavi posti, kuri satur tikai vienu smaidiņu, vai vienu vārdu, ir pilnīgi lieki! Ja vēlies sakrāt postus, tad raksti normāli, nevis piespamo forumu ar viena vārda postiem!

Es zinu kas ir EDIT poga. Par dubultpostu nenoliedzu,jā mana kļūda, bet es tikait gribu lai ir kārtīgāka sistēma attiecībā uz pārkāpumiem. Visi mēs esam cilvēki un kļūdīties arī varam, tāpēc iesaku lai mēs tiktu brīdināti uz pm.
Loti atvainojos par agresijas uzplūdumu.

Un es nemēģinu sakrāt postus,kāda tam jēga? Agstāka pakāpe? Mani tas neinteresē,esmu šeit informācijas pēc,gribu būt labs dārznieks !!! Ja arī kādu esmu aizskāris-atvainojos,tas nebija mans mērķis. tongue
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Brīdinājumi - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Brīdinājumi   Brīdinājumi - Page 2 EmptyPirmdiena Jūnijs 01, 2009 1:24 pm

GPlanter
nopelnīja bannu- sakrājis jau bija vairākus brīdinājumus, kā arī veidoja tiešām nevajadzīgus topikus. kā arī jo viņš tak ir pilnīgs bangdesk
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
Sponsored content





Brīdinājumi - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Brīdinājumi   Brīdinājumi - Page 2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Brīdinājumi
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Dr.Green Thumb :: Lapas informācija :: Foruma jaunumi-
Pāriet uz: