Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dr.Green Thumb

Viss par un ap dabas mātes Augu
 
SatursSaturs  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeietIeiet  ReģistrētiesReģistrēties  
Šis forums ir slēgts! Meklē internetā mūsu jaunās mājas!

 

 Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā!

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! Empty
PostTēma: Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā!   Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! EmptyPirmdiena Janvāris 05, 2009 12:32 am

PIEREĢISTRĒJIES un PAPILDUS sniedz vajadzīgo informāciju šajā sadaļā, tad 3 dienu laikā, IESPĒJAMS,
tiks apstiprināts Tavs profils [Tevis norādītajā epastā būs paziņojums, kad konts tiks apstiprināts]
Papildus reģistrēšanās procesam nepieciešamā informācija: 
Lietotāja vārds:
E-pasta adrese:
Dzimums:
Dzimšanas dienas datums, mēnesis, gads:
Kā uzzināji par šo forumu? [kurš lietotājs ieteica šo forumu]
Kā arī dažos vārdos pasaki, kāpēc vēlies reģistrēties šeit, ko šeit gribēsi ieraudzīt, uzzināt!

*Nekorektas informācijas gadījumā konts un IP adrese tiks bloķēta! 


PIEREĢISTRĒJIES un PAPILDUS sniedz vajadzīgo informāciju šajā sadaļā!

PIEREĢISTRĒTIES- nozīmē nospiest pogu REGISTRĒTIES un ievadīt tur visu esošo informāciju!
Pēc tam tur sniegto informāciju publicējiet šajā sadaļā!

Abas šīs lietas ir jāizdara, lai iespējams Jūsu konts tiktu apstiprināts!


Pēdējo reizi labojis Dr.Green Thumb Trešdiena Jūnijs 10, 2009 7:17 pm; labots 6 reizes (Reason for editing : Šo to pamainīju :))
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
kinhartz
Viesis




Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! Empty
PostTēma: Re: Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā!   Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! EmptyTrešdiena Jūlijs 29, 2009 6:02 pm

tas kursh sacakareeja manu kontu.
nu es nevaru iedomaaties citu iemeslu,
kaads vareetu mani izvilkt no bedres, kuraa mani baksta 6788 radījumi, kuriem uz muguras rakstiits paranoja.
:|
Atpakaļ uz augšu Go down
kristofersmolti
Marijuana Toker
Marijuana Toker



Male
Number of posts : 123
Age : 43
Registration date : 18.04.09

Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! Empty
PostTēma: Re: Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā!   Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! EmptyTrešdiena Jūlijs 29, 2009 6:52 pm

vai man dieniņ, redz cik vienkāršs atrisinajums.
atklāju, ka caur savu GOOGLE CHROME nevaru ieiet draudziņiem.lv, padomāju nedaudz un iegaju citā interneta pārlūkprogrammā un tiku gan draugos gan te.
booboo
Atpakaļ uz augšu Go down
madzhis
Viesis




Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! Empty
PostTēma: Re: Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā!   Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! EmptyCeturtdiena Augusts 06, 2009 1:08 pm

Lietotājvārds : madzhis
E-pasta adrese : stonedisthewayiwalk@inbox.lv
Dzimums : Vīrietis
Dzimšanas datums : 1990. gada 11. maijs
Kā uzzināju? : Vairāki draugi ir šeit piereģistrējušies un viņi ieteica
Kapēc vēlos piereģistrēties? : Jo esmu nolēmis audzēt augu, bet visi mēģinājumi līdz šim bijuši neveiksmīgi. Tapēc vēlos uzzināt ko vairāk par šo visu. Kā arī domāju ka šeit ir iespēja iepazīties ar pozitīviem, un līdzīgi domājošiem cilvēkiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Marina
Viesis




Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! Empty
PostTēma: piereģistrēties?   Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! EmptyPirmdiena Augusts 17, 2009 2:05 pm

Kaut kā jocīgi te. DR.Gŗeen man ir manāmi uzkritis uz nerviem.

Nesaprotu, kāpēc man jāpublisko mana reģistrācijas info??? Bez tam dzimšanas datumu viltot nu gan ir bezgala vienkārši. Lietotājvārdu varat paskatīties paši, bet e-pastu publiski izrakstīties nozīmē piegāzt ar lieku drazu jau tā drazaino pasta kasti...

Uz pēdējiem jaut. varu pateikt:
n) atradu gūgles tantē pēc vārdiem "kaņepju audzēšana"
n+1) gribu šite, lai uzzinātu par kaņepju audzēšanu, ja vien jums TIEŠĀM šitā informācija ir, nevis tikai parunāšana par kaņepes svētīto lomu civilizācijas vēsturē. Starp citu - mani interesē SĒJAS KAŅEPE. Un apstipriniet mani tik tad, ja te kāds audzē kaņepes vairāk kā 2 kvadrātmetru platībā. (vai vismaz ir info par to, kā to dara gudrāki ļaudis).

Ar cieņu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! Empty
PostTēma: Re: Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā!   Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā! Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Piesakies šeit, ja vēlies reģistrēties forumā!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Dr.Green Thumb :: Lietotāju reģistrācijas pieteikumi-
Pāriet uz: