Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dr.Green Thumb

Viss par un ap dabas mātes Augu
 
SatursSaturs  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeietIeiet  ReģistrētiesReģistrēties  
Šis forums ir slēgts! Meklē internetā mūsu jaunās mājas!

 

 Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums

Go down 
+8
dr.weed
paradox
kaste
trakulis
Rastamens
igrex
Levron
freechoice
12 posters
AutorsZiņojums
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyPirmdiena Jūnijs 15, 2009 10:56 pm

Man te viens interesejas, kapec es ta slepjos un kur kaa slepjos, kapec, kaa tieshi utt utt.. aizrakstiju atbildi, un noleemu toemr publicet visiem, lai uzzina manas domas par DROSHIBU.

IP un PROXY lietas luudzu google.com meklejat pashi, to es netaisos skaidrot. Es vairak te paspriedishu par to, kapec es citu acis esmu paranoisks utt, un vai citiem taa butu vai nebutu jadara... nu tad ludzu sheit taa:

Hai
Protams ka nav jau vienmer jabaidaas.

1.Iespejams, un visticamak tevi neviens nemeklees, ja vien tu te foruma nesaliksi bildes, ka tev ir ANGAARS ar Ganju augiem. Tad noteikti buus iemesls saakt kadam tevi mekleet,. vai nu ta ir policija ( nu ne gluzhi policija bet narkotiku apkarosana birojs utt.) Vai ari tevi labprat, iespejams, nezinu precizi info kada situacija ir LV, bet tiri normali butu ja tu tiesham audzeetu piemeram simtiem staadus, tevi MAFIJA ari mekletu.
Bet - taka tu esi SMALL grower visticamak tevi i nemeklees

2. Talak, ja ari tomer kads izdoma mekleet - tad nav teikts, ka vinji tiks lidz shi foruma hostinga atbildigajam personam, tikt varetu, bet es neesmu iepazinies kas ir hostings un kam pieder shi kompanija uz kuras serveriem viss shis staav. Taka - reali iespejams ir dabuut visu infu kas vien ir sakraajusies uz servera par visu iespejamo periodu. Un par jebkuru lietotaju utt utt. Bet nu, jaa, ir iespeja ka nemaz i nevar tikt liidz shai info, un taa... talak..

3.Ok, ja ari tomer tiek lidz servera datiem, talak, no ta visa jaizloba vajadzigais, ok, tur nav gruti, atrod, .. ko atrod visu iespejamo kas tevi varetu idintificeet - IP, pieslegumu laiki, ilgums, nezinu precizi vai MAC adrese ari nak lidzi datos, tik gudrs es nau,.. un protams, viss ko tu esi rakstijis sheit,.. iespejama dzivesvieta, iespejamie draugi, ko tu nodarbojies, ej skola vai strada kaukur, lobiis visu... taka.. jauzmanas ir cik daudz tu runa par savu privaato dziivi.

4.Ok - ja tatad atrod visu ko, nu teiksim - IP atrod... tas ari vel nebut nenozime ka tu esi sprukaas. Tev pasham jaazina labak, kads ir tavs IP no kura tu DEFAULTAA esi ielogojies netaa,.. nu tev ir piemeram kadas firmeles IP adrese, kura ir pusei tavam ciemam, vai ari tev ir unikala IP konkreti tev pieskirtaa.

... tatad - ja visi shie punkti iziet cauri - un tev gala versija ir SAVS IP - tad tevi atradis MOMENTAA! :) Ari nebutu neka,s nu ok, atrod tevi, bet ja tev nekur tur nav MJ staadi un stafs kurijamais, neko piesiet nevar, bet, ja tu esi lielais groweris, tad tevi vienkarshiem vardiem - IZSEKOS un tad piekjers utt utt.


Taka, satraukumam lielam nav pamata.

Katrs pats var izsecinat shos punktus, ko mineju, un padomat cik lielas briesmas vinjsh ir.

Es vnk smu piesardzigs, kaut ari nav man tagad no kaa baidities, bet, kas zin, ja nu tomer kadreiz dzive ta gadisies, .. es zinashu, ka manas peedas nekur nebuus ! :*

freechoice


Pēdējo reizi labojis Dr.Green Thumb Pirmdiena Jūnijs 15, 2009 11:41 pm; labots 1 reizi (Reason for editing : Manuprāt, svarīga INFO)
Atpakaļ uz augšu Go down
Levron
Ganja Smoker
Ganja Smoker
Levron


Male
Number of posts : 317
Age : 36
Registration date : 29.03.09

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyOtrdiena Jūnijs 16, 2009 7:31 am

Greenthumb Domāju, ka tas daudziem noderēs, thanks man!!! wink

Iespējams ar šo te ikvienam vajadzētu sākt jau no pašas reģistrācijas, jo reizēm cilvēki vnk nepadomā par būtību. Varētu pat administrācija ielikt kā izceltu tēmu, kas vnk tā nepaslīd garām aiz tā, ka kāds tajā sen nav postojis (tās manas domas)..
Visi taču gribam, lai mums ir skaists tāds vai savādāks stafiņš un lai pie mūsu durvīm kādu dienu neklauvētu police vai kāds cits aizdomīga paskata purns. Zinu tās sajūtas kādas rodas tādos gadījumos (jo pie manām durvīm arī ir bijusi police, bet gan saistībā ar pilnīgi ko citu) un pārāk patīkami tas nav, kad jūti, ka iespēja pasēdēt savus 5 gadus karājas kā nejaušība mata galā..

Ok, happy and secure growing for everyone!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyOtrdiena Jūnijs 16, 2009 7:54 pm

Ne ne nu tak, nav tik traki!

95% vai ari pat 99% no šī foruma apmeklētājiem un biedriem rakstītājiem un rakstītājām var neuztraukties.

Jūsu un manus un visu stafiņus (/2 vai /5 g vai 1...-2...-3..4-..7g.. ) uz majam neivens nenaks meklet. Kamer jus nediilojat, jums neviens nechakaresies klat. Uz majam ja ies tad tikai aiz aizdomam. Aizdomas, --- nu katra zinja aizdomas nemekles sheit foruma. Mentiem pietiek knapi resursu lai uz ielam shad tad kadu parmekletu, kur nu vel te sedes kads un pa visiem forumiem meklees mazos kuritajus, sori - nevis mazos, bet nu daudzumaa ko izkuri mazos, da kautvai kads kas kuri nenormali daudz, nekjers shada veida.

Taka,.. lielaka dalja, var nelasit to visu cherjnju - lasa lai tie, kas fanatikji vai kas ir bailuliigie, vai ari intereses pec, jo visiem iegruzit sho te nav jeegas. ;)

peace
Atpakaļ uz augšu Go down
Levron
Ganja Smoker
Ganja Smoker
Levron


Male
Number of posts : 317
Age : 36
Registration date : 29.03.09

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyOtrdiena Jūnijs 16, 2009 9:48 pm

Saki? :) nu ja palasa tvnetā, ka lai aizturētu groweru ar pāris MJ plantiem ir piesaistītas kādas tur specvienības, n-tie cilvēki (bezmaz kā kādu augstākas klases noziedznieku) utt.. tad nu man rodās gan iespaids, ka LV te visi tie augšā ir sviestā sagājuši.
pistols
Un tas ka kāds šo to nodīlero arī uzskatu, ka ir pilnīgi ok, jo tas arī ir veids kā kaut vai atpelnīt to, kas ieguldīts audzējot, bet nu var jau uz tā arī varīties ja tas viss aiziet..
Patiesībā būt uzmanīgam nav slikti. Tas, ka cilvēks vairāk ievēro to kas viņam notiek pa labi, pa kreisi un aiz muguras nevis tikai to, kas priekšā, ka piedomā ko runā utt. Tas viss noder ja ne dotajā momentā, tad iespējams nākotnē! wink
Atpakaļ uz augšu Go down
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyOtrdiena Jūnijs 16, 2009 10:03 pm

Tas gadijums, es domaju ka bija kljuda zinjojuma - tas ir - stukachs kljudijas, sastastija muljkjibas - va iari otrs- leitis zinajis ieprieksh, lielako dalju izvacis utt..

dazadi varianti - va iari - tas bij ap kriizes laika sakumu, tur mentiem bi jjatelo ka kaut ko izdara katrs strada keksisha pec, lai tikai neatlaizh.

Tas kas neko nerubi - skatoties zinjas nesaprot ci kkas ko kilogrami - tie tupicas dzird tikai - NARKOTIKAS, arestets,.. sods.. un jutas OK - tipa - re policija strada un izkjer tos bandiiitus!

:) hehe.

ok. guleet..

:P
Atpakaļ uz augšu Go down
igrex
Ganja Smoker
Ganja Smoker
igrex


Male
Number of posts : 209
Age : 35
Registration date : 21.07.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyOtrdiena Jūnijs 16, 2009 10:36 pm

Manupraat, ka NAB, ONAP ir organizaacijas, kuras ir saistiitas visaa pasaulee ,nevis tikai Latvijaa un ar finanseejumu vinjiem probleemu nav ,tapeec man liekas, ka tomeer risks ir ... , bet vai vinji 4akareesies ar stoneru, kursh prieksh sevis audzee maajaas vai vinji meklees dzekinjus, kuri to dara angaaros un izplata arii sinteetiku? Mums risks ir no zhurnaalistiem, tie baazh degunu ,kur nevajag un momentaali visu var publiceet un tad menti un paareejie neseedeetu rokas kleepii salikushi, jo tad vinji nepildiitu savus darba pienaakumus... Tas ir mans viedoklis.
Atpakaļ uz augšu Go down
Rastamens
Ganja Smoker
Ganja Smoker
Rastamens


Male
Number of posts : 333
Age : 34
Registration date : 13.06.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyTrešdiena Jūnijs 17, 2009 11:40 am

Man liekas ka vajadzētu to "kas esam?" Topiku izdzēst. Tu mani sabaidiji. Patiesībā jau galvenais ir drošība. Es gan būtu vēlējies atcerēties to no paša sākuma bet no šeit nopostotajām lietām moška arī kāds varētu atkost kas es esmu. Man par labu gan runā tas ka pilsētā kur es dzīvoju dzīvo vēl ļoti daudzi tādi čaļi kā es vienīgi jāpaskatās būs tā IP adrese. Un vēl laikam būs labāk jānoslēpj paipi. Jo zinkā ja vēl ar suņiem nāk meklēt tad ir galīgi sūdaini.
Atpakaļ uz augšu Go down
trakulis
Stoner
Stoner
trakulis


Male
Number of posts : 892
Age : 33
Registration date : 20.05.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyTrešdiena Jūnijs 17, 2009 2:58 pm

ONAP ar finansējumu ir dirsā tāpat kā ar visu ko finansē valsts! Ja runa iet par kko tādu! :)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannab.biz
kaste
Moderators
kaste


Male
Number of posts : 1423
Registration date : 20.05.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyTrešdiena Jūnijs 17, 2009 3:08 pm

Krīze strādā mūsu labā neener
Atpakaļ uz augšu Go down
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyTrešdiena Jūnijs 17, 2009 9:22 pm

Tiesh taa - nav ko baidiities, ka es saku 99% no shejienes, nu ok, moska 95% mierigi var chillot talak, un justies droshi,..

Krize, aha, tur naudas nav un, tikai pilniba nostuchiitie varianti tiek atklati, neviens ganjau neteres naudu uz biroju, kas mekles MJ audzetajus internetaa,.. phe.

Par zurnalistiem, laba doma - jaa, par to nebiju aizdomajies, kads pedinjsh jobans noliedzejs njems un atkodis kadu no mums un uzraxtis : "Latvija izplataas seerga, audzeetaji sarodas un parnjem latviju marihuana" utt utt.. tie debilikji sagudro virsrakstus kas iedragaa cilveku smadzenes...

taka, jaa - no tiem ari jauzmanas biku ;)

bet taa,.. chill!!!

haf sam fuuud, laik mii rait nau :P:P:P
Atpakaļ uz augšu Go down
paradox
Learning How To Roll
Learning How To Roll
paradox


Male
Number of posts : 41
Age : 33
Registration date : 10.06.09

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyCeturtdiena Jūnijs 18, 2009 4:59 pm

Par zurnalistiem, laba doma - jaa, par to nebiju aizdomajies, kads pedinjsh jobans noliedzejs njems un atkodis kadu no mums un uzraxtis : "Latvija izplataas seerga, audzeetaji sarodas un parnjem latviju marihuana" utt utt.. tie debilikji sagudro virsrakstus kas iedragaa cilveku smadzenes...

par šo gan es nešaubos Bong Hits


Pēdējo reizi labojis paradox Ceturtdiena Jūnijs 18, 2009 5:45 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
dr.weed
Stoner
Stoner
dr.weed


Male
Number of posts : 700
Age : 35
Registration date : 10.06.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyCeturtdiena Jūnijs 18, 2009 5:41 pm

Piekrītu paradoxam. ( paradox amsterdamā sauca vienu coffe shop:D ). Viņiem tak poo, galvensi lai lasa viņu smirdīgos, nepatiesos rakstus
Atpakaļ uz augšu Go down
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyCeturtdiena Jūnijs 18, 2009 9:27 pm

ok ok ;)
Atpakaļ uz augšu Go down
casanda
Ganja Smoker
Ganja Smoker



Male
Number of posts : 367
Age : 45
Brīdinājumi : Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums 1
Registration date : 17.12.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyPirmdiena Jūlijs 20, 2009 1:19 pm

Cik esmu lasījis,tad šitā problēma pastāv visos,tā saucamajos,narkosaitos.Domaju,ka vnk katram pašam,atsevišķi,jābūt uzmanīgākam(kā svētajos rakstos teikts)-jo tiks katrs sodīts par gŗēkošanu kā domās,tā vārdos un darbos!
Atpakaļ uz augšu Go down
WeeDer
Ganja Smoker
Ganja Smoker
WeeDer


Male
Number of posts : 296
Age : 34
Registration date : 30.05.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyPirmdiena Jūlijs 20, 2009 3:15 pm

casanda rakstīja:
Cik esmu lasījis,tad šitā problēma pastāv visos,tā saucamajos,narkosaitos.Domaju,ka vnk katram pašam,atsevišķi,jābūt uzmanīgākam(kā svētajos rakstos teikts)-jo tiks katrs sodīts par gŗēkošanu kā domās,tā vārdos un darbos!



Audzēt un pīpet savu MJ Tu uzskati par grēku?
Atpakaļ uz augšu Go down
purple_power
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
purple_power


Male
Number of posts : 89
Age : 36
Registration date : 10.07.09

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyPirmdiena Jūlijs 20, 2009 3:28 pm

Grēko tie kas neļauj to darīt, jo katrs mēs zinām kāpēc šis te ira aizliegts un kas aiz tā slēpjās! Tad sanāk kad dievs arī grēkojis un ira narkomāns(kā mūs tautā dēvē) pasniedzot augu, kas tā vienkārši aug no zemes, kā viss pārējais! tsk
Atpakaļ uz augšu Go down
casanda
Ganja Smoker
Ganja Smoker



Male
Number of posts : 367
Age : 45
Brīdinājumi : Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums 1
Registration date : 17.12.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyPirmdiena Jūlijs 20, 2009 7:15 pm

WeeDer rakstīja:
casanda rakstīja:
Cik esmu lasījis,tad šitā problēma pastāv visos,tā saucamajos,narkosaitos.Domaju,ka vnk katram pašam,atsevišķi,jābūt uzmanīgākam(kā svētajos rakstos teikts)-jo tiks katrs sodīts par gŗēkošanu kā domās,tā vārdos un darbos!



Audzēt un pīpet savu MJ Tu uzskati par grēku?
Es nē,bet daudz citu sliktu,nesaprastgribētāju un vnk idiotu tā uzskata!
Purple_power,es domāju,ka tu tīri labi saprati,ko es ar tiem vārdiem vēlējos pateikt?!
Atpakaļ uz augšu Go down
purple_power
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
purple_power


Male
Number of posts : 89
Age : 36
Registration date : 10.07.09

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyPirmdiena Jūlijs 20, 2009 11:38 pm

casanda rakstīja:
WeeDer rakstīja:
casanda rakstīja:
Cik esmu lasījis,tad šitā problēma pastāv visos,tā saucamajos,narkosaitos.Domaju,ka vnk katram pašam,atsevišķi,jābūt uzmanīgākam(kā svētajos rakstos teikts)-jo tiks katrs sodīts par gŗēkošanu kā domās,tā vārdos un darbos!



Audzēt un pīpet savu MJ Tu uzskati par grēku?
Es nē,bet daudz citu sliktu,nesaprastgribētāju un vnk idiotu tā uzskata!
Purple_power,es domāju,ka tu tīri labi saprati,ko es ar tiem vārdiem vēlējos pateikt?!

Kuriem tieši?!
Vienkārši skan divdomīgi! Scratch


Pēdējo reizi labojis purple_power Pirmdiena Jūlijs 20, 2009 11:42 pm; labots 1 reizi (Reason for editing : papildināts)
Atpakaļ uz augšu Go down
casanda
Ganja Smoker
Ganja Smoker



Male
Number of posts : 367
Age : 45
Brīdinājumi : Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums 1
Registration date : 17.12.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyTrešdiena Jūlijs 22, 2009 6:12 pm

purple_power rakstīja:
casanda rakstīja:
WeeDer rakstīja:
casanda rakstīja:
Cik esmu lasījis,tad šitā problēma pastāv visos,tā saucamajos,narkosaitos.Domaju,ka vnk katram pašam,atsevišķi,jābūt uzmanīgākam(kā svētajos rakstos teikts)-jo tiks katrs sodīts par gŗēkošanu kā domās,tā vārdos un darbos!



Audzēt un pīpet savu MJ Tu uzskati par grēku?
Es nē,bet daudz citu sliktu,nesaprastgribētāju un vnk idiotu tā uzskata!
Purple_power,es domāju,ka tu tīri labi saprati,ko es ar tiem vārdiem vēlējos pateikt?!

Kuriem tieši?!
Vienkārši skan divdomīgi! Scratch
/
Par sodīšanu...es to varu pateikt savādāk,tipa doma-sargi sevi,un Dievs tevi sargās!
Atpakaļ uz augšu Go down
purple_power
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
purple_power


Male
Number of posts : 89
Age : 36
Registration date : 10.07.09

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyTrešdiena Jūlijs 22, 2009 6:49 pm

casanda rakstīja:
purple_power rakstīja:
casanda rakstīja:
WeeDer rakstīja:
casanda rakstīja:
Cik esmu lasījis,tad šitā problēma pastāv visos,tā saucamajos,narkosaitos.Domaju,ka vnk katram pašam,atsevišķi,jābūt uzmanīgākam(kā svētajos rakstos teikts)-jo tiks katrs sodīts par gŗēkošanu kā domās,tā vārdos un darbos!



Audzēt un pīpet savu MJ Tu uzskati par grēku?
Es nē,bet daudz citu sliktu,nesaprastgribētāju un vnk idiotu tā uzskata!
Purple_power,es domāju,ka tu tīri labi saprati,ko es ar tiem vārdiem vēlējos pateikt?!

Kuriem tieši?!
Vienkārši skan divdomīgi! Scratch
/
Par sodīšanu...es to varu pateikt savādāk,tipa doma-sargi sevi,un Dievs tevi sargās!

ā nu skaidrs..yes yes tā ira jā! safety first
Atpakaļ uz augšu Go down
Landija
Marijuana Toker
Marijuana Toker
Landija


Female
Number of posts : 164
Age : 43
Registration date : 03.09.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyTrešdiena Jūlijs 22, 2009 7:49 pm

purple_power rakstīja:
Tad sanāk kad dievs arī grēkojis un ira narkomāns(kā mūs tautā dēvē) pasniedzot augu, kas tā vienkārši aug no zemes, kā viss pārējais! tsk
Sākšu jau ar to, ka es galīgi nedomāju, ka audzēt MJ ir grēks, BET.....:) Diez vai Dievs pasniedza komplektā ar augu arī spuldzes un instrukciju kā no tā auga dabūt ārā kko pīpējamu ;)
Atpakaļ uz augšu Go down
purple_power
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
purple_power


Male
Number of posts : 89
Age : 36
Registration date : 10.07.09

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyTrešdiena Jūlijs 22, 2009 8:05 pm

Landija rakstīja:
purple_power rakstīja:
Tad sanāk kad dievs arī grēkojis un ira narkomāns(kā mūs tautā dēvē) pasniedzot augu, kas tā vienkārši aug no zemes, kā viss pārējais! tsk
Sākšu jau ar to, ka es galīgi nedomāju, ka audzēt MJ ir grēks, BET.....:) Diez vai Dievs pasniedza komplektā ar augu arī spuldzes un instrukciju kā no tā auga dabūt ārā kko pīpējamu ;)

Bet..šis augs arī aug bez spūldzēm un instrukcijām..un ira pīpējams! jointsmile
Atpakaļ uz augšu Go down
trakulis
Stoner
Stoner
trakulis


Male
Number of posts : 892
Age : 33
Registration date : 20.05.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyTrešdiena Jūlijs 22, 2009 8:07 pm

eu c'mon šeit neiet runa par Dievu un citām saistītām lietām ar to ko viņš ir gribējis un domājis... :D

focus
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannab.biz
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyPiektdiena Augusts 14, 2009 6:57 pm

Ir runats jau par droshibu.
Par proxy un TOR un par to, ko katrs pats atļaujas un saka un dara forumā.

Vēl gribēju pieminēt 1 lietu par e-pastiem.

Ja kāds ir ultrapiesardzīgs - lūdzu atceries par šo lietu, tu vari
slēpties aiz entajiem proxy utt, bet, ja esi piereģistrēts šeit ar
kādu LV meilu, kur nu vēl ar savu privāto, un, ja nu kaut kādā veidā
to iegūst tas KAS meklē tevi ( ja nu meklē ) tad, jau ir reāla iespēja
tevi atrast -

JA NU vienīgi, tu būsi bijis tikpat piesardzīgs kā pieslēdzoties šim
forumam caur proxy vai TOR - arī pieslēdzoties pie sava.. INBOX.lv
meila.

Es domāju, tavus reālos IP caur āzremju ellēratā esošiem proxy
serveriem un firmām TAS KAS tevi meklē, nedabūs, BET - caur vietējo
inbox.lv vai ko citu, diezgan reāli, ka dabūs info, kas kad
pieslēdzies attiecīgajam meilam.

Takšto - tie tur, dullie, psihie, slimie - super ultra uzmanīgie, ja
gribat būt uzmanīgi līdz galam, tad domājat līdzi ne tikai šī foruma
ietvaros, bet arī visa kas ir saistīts ar šo forumu.


Ja publicējat bildes, esat uzmanīgi, lai tur nebūtu redzama kāda JŪSU
vietas vai personības zīmīga aina. Fočējot savus augus vai growbox,
lai nebūtu redzams fonā kas tāds, pēc kā jūs būtu viegli atpazīt. ;)



-----
Labās ziņas ir tādas, ka 99.9% no jums par šīm lietām nemaz nav
jāuztraucas. ;) jo ir krīze un MŪS jau nu tā baigi neviens nemeklēs.
Pa lielam visu info dabūn no stučītājiem utt... kurš ments nu ies un
sēdēs forumā tik ilgi un urbsies pa firmām un IP un serveriem un
prasīs un pieprasīs info, gaidīs u n analizēs visu. na*** to visu,
tāpatās visiem ir k odarīt arī tāpat ikdienā, ķert NARKOMĀNUS un
LIELOS trafikerus, kas ved iekšā un ārā kilogramus. Protams paņem ciet
jauši vai nejauši tos , kam kabatā ap dažiem desmitu gramu vai pat 5g
MJ, takā, visādi ir, bet pa lielam, visi ir drošībā.

freechoice
Atpakaļ uz augšu Go down
Levron
Ganja Smoker
Ganja Smoker
Levron


Male
Number of posts : 317
Age : 36
Registration date : 29.03.09

Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums EmptyPiektdiena Augusts 14, 2009 11:10 pm

Thanks, thanks, vecīt, par papildinājumu! wink
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty
PostTēma: Re: Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums   Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Vēlreiz par drošību(proxy/IP) - freechoice versija un pārspriedums
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Dr.Green Thumb :: Lapas informācija :: Ieteikumi foruma uzlabošanai-
Pāriet uz: