Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dr.Green Thumb

Viss par un ap dabas mātes Augu
 
SatursSaturs  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeietIeiet  ReģistrētiesReģistrēties  
Šis forums ir slēgts! Meklē internetā mūsu jaunās mājas!

 

 nu taaatad vards arii man

Go down 
+6
kaste
Gunch
Dr.Green Thumb
trakulis
Spliff
kilteks
10 posters
AutorsZiņojums
kilteks
Ganja Smoker
Ganja Smoker
kilteks


Male
Number of posts : 316
Age : 34
Registration date : 24.06.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 2:50 am

vispariibaa man liekas ka te ir baigi garlaiciigi dunno cik es te uzturos te nekas nenotiek gaidu kad kaads ienaks iegshaa varees kautko jaunu iepostot bet nekaaa Scratch shitam forumam vajag kautko lai buuutu ineresanti Wicked !! man piemeeram shitas forums ljoti patik Thumbs up redzat es piemeeram tgad shito topiku lieku gandriiz 4:00 no riita vnk man te patiik tongue !!! bet nu tiesham admini izdomajat kautko skariigu :nod: Scratch meeginat dabuut vairak tautas sheit party savadaak te galiigi Angry Oh No
Atpakaļ uz augšu Go down
Spliff
Marijuana Toker
Marijuana Toker
Spliff


Male
Number of posts : 104
Age : 40
Registration date : 22.05.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 5:36 am

Manliekas tās baigas pietiekuma lietas nobremzeja jaunu cilveku piesaistisanu šim forumam.....
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 5:41 am

Man atkal liekas, ka vajadzētu vairāk tādu kā greenfidzii - kas postu ziņā atpaliek tikai no admina. Kad viņš rakstija, vismaz bija diskusijas, bija krietna aktivitāte, a tagad pat šis pārstājis postot.
Atpakaļ uz augšu Go down
trakulis
Stoner
Stoner
trakulis


Male
Number of posts : 892
Age : 33
Registration date : 20.05.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 6:19 am

Neviens jau nav rabots ka var postos!

A manuprāt nekāda vaina forumam nav! :)) 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannab.biz
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 6:59 am

Pirmkārt, Jūsu pašu neaktivitātes dēļ, neredzu lielu jēgu vēl kko uzlabot vai kā savādāk padarīt to interesantāku, jo tā pat Jūs būsiet par slinku, lai kko izdomātu, izdarītu!
Vajag piemērus, tad lūdzu:
iečeko šo
kā arī
šo
un arī šo
bet šis pielika punktu!

lieki pieminēt, ka aktivitāte nav nekāda, ļoti minimāla. šeit esmu jautājis, kā padarīt atraktīvāku forumu, bet variantus paši neesat ieteikuši! Besides, man ir darbs, arī privātā dzīve- šī lapa nav mana prioritāte, ar šo nepelnu, bet pats ieguldu. so JA NEPATĪK VARAT TĀLĀK PATĪT S4 un smirdēt tālāk draugiem.lv domugrupās and of course STFU! Kick Butt

un runājot par jauno reģistrēšanos kārtību- nav vajadzīgi te kkādi spameri, tie kuriem būs vajadzības arī uzzinās un atradīs informāciju par šo forumu un piereģistrēsies!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
Gunch
VIP
VIP
Gunch


Male
Number of posts : 260
Age : 36
Registration date : 12.06.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 7:24 am

Man ir labi te... Ziemas vakaros gan jau cilvēki paliks aktīvāki...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://standpoint.ning.com/
kaste
Moderators
kaste


Male
Number of posts : 1423
Registration date : 20.05.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 8:28 am

Dr.Green Thumb rakstīja:
Pirmkārt, Jūsu pašu neaktivitātes dēļ, neredzu lielu jēgu vēl kko uzlabot vai kā savādāk padarīt to interesantāku, jo tā pat Jūs būsiet par slinku, lai kko izdomātu, izdarītu!
Vajag piemērus, tad lūdzu:
iečeko šo
kā arī
šo
un arī šo
bet šis pielika punktu!

lieki pieminēt, ka aktivitāte nav nekāda, ļoti minimāla. šeit esmu jautājis, kā padarīt atraktīvāku forumu, bet variantus paši neesat ieteikuši! Besides, man ir darbs, arī privātā dzīve- šī lapa nav mana prioritāte, ar šo nepelnu, bet pats ieguldu. so JA NEPATĪK VARAT TĀLĀK PATĪT S4 un smirdēt tālāk draugiem.lv domugrupās and of course STFU! Kick Butt

un runājot par jauno reģistrēšanos kārtību- nav vajadzīgi te kkādi spameri, tie kuriem būs vajadzības arī uzzinās un atradīs informāciju par šo forumu un piereģistrēsies!

Pilnīgi piekrīītu
Atpakaļ uz augšu Go down
jesus3
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
jesus3


Male
Number of posts : 1319
Age : 54
Brīdinājumi : nu taaatad vards arii man 1
Registration date : 22.05.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 8:33 am

dr.Green taisniiba!cik skatos tad par MJ kautkaadu kustiibu maniiju tikai kameer Fiji un es un dr.un veel paaris cilveeku kaadu infu laidaam bet tagat kadd man nav laika viss ir stopaa.
dari ko negribi aktivitaate nav.
pasiem vien jaarosaas lai kas buutu.admini nav vainiigi ka tauta slinka un bailiiga.
Atpakaļ uz augšu Go down
deivisss
Ganja Smoker
Ganja Smoker
deivisss


Male
Number of posts : 277
Age : 34
Registration date : 11.06.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 10:52 am

uzskatu ka ar laiku viss nokartosies Love Weed


tagad tomer ir vasara.. sauliite juurinja zaalite zaljaaka:lawn: ...pie kompīša reti kad pasēžam. būs aukstaaks, biežāk būsim iekš mājas un būs viss kārtībā ;)
Atpakaļ uz augšu Go down
jūrnieks
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
jūrnieks


Male
Number of posts : 89
Age : 36
Registration date : 23.06.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 11:17 am

piekritu Dr.Green Thumb pasi vien vainigi :D protams jau ari es vaitad jus gribat lai salien sikie un prasa kur var nopirkt ,,zālīti,, bus tas pats kad db un tad kad bus pilns ar idinjiem tad atkal nebus labi nezinu mani pilniba apmierina tas kas seit ir
Atpakaļ uz augšu Go down
davis
Ganja Smoker
Ganja Smoker
davis


Male
Number of posts : 214
Age : 34
Registration date : 11.06.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 1:25 pm

Itkā jau parasti forumus netaisa, lai izklaidētu interesentus par
tematu. Par cik esmu iecienījis pāris forumus, tad pēc novērojumiem
secinu, ka FORUMS ir informācijas saturoša vieta, kura ir paredzēta
viedokļu izklāstam un dažādu avotu apmaiņai (tā pati galerija). Forums
principā neko vairāk neparedz... protams ir redzēti arī forumi ar
čatiem (vienu brīdi arī tebija čats). Bet nu, kilteks, atceries,
ka foruma aktivitāti veicina katrs komentārs, itsevišķi topiki... so,
neviens tev neliedz taisīt tēmas, lai padarītu šo vietu tavām acīm jautrāku.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/ekmps/shops/hestradingco/im
kaste
Moderators
kaste


Male
Number of posts : 1423
Registration date : 20.05.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 1:35 pm

Postgood
Atpakaļ uz augšu Go down
davis
Ganja Smoker
Ganja Smoker
davis


Male
Number of posts : 214
Age : 34
Registration date : 11.06.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 1:40 pm

Pāris reizes Thumb man tā ir rakstījis. Tagad arī tu, kaste , paldies! Greenthumb
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/ekmps/shops/hestradingco/im
kilteks
Ganja Smoker
Ganja Smoker
kilteks


Male
Number of posts : 316
Age : 34
Registration date : 24.06.08

nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man EmptyPiektdiena Jūlijs 11, 2008 6:17 pm

ok davis CENTIISHOS DARIIT VISU LAI SHEIT BUUTU JAUTRAAAK !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





nu taaatad vards arii man Empty
PostTēma: Re: nu taaatad vards arii man   nu taaatad vards arii man Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
nu taaatad vards arii man
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Dr.Green Thumb :: Lapas informācija :: Ieteikumi foruma uzlabošanai-
Pāriet uz: