Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dr.Green Thumb

Viss par un ap dabas mātes Augu
 
SatursSaturs  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeietIeiet  ReģistrētiesReģistrēties  
Šis forums ir slēgts! Meklē internetā mūsu jaunās mājas!

 

 Par daļēju legalizāciju

Go down 
+24
asphyxiated2
Propans
micro
peli_te
weedgega
casanda
freechoice
streetray
kaste
kanepis
trakulis
you kill kenny
Bumis
kilteks
igrex
pukmaster
Gunch
padre
davis
Rastamens
jesus3
rajah
greenfidzii
Dr.Green Thumb
28 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Maijs 26, 2008 11:50 am

Svētdien relaksējoties pie Mazās Juglas ne no kurienes pēkšņi sāka lidināties kaijas un pat izskatijās, ka šīs kaut ko grib no manis, laikam redzēja manu fotoaparātu un gribēja, lai fotografēju viņas. Viena no viņām man pielidoja tik Tuvu un tajā brīdī man iešāvās ideja- laikam tā nodeva to ziņu man: ''Nevajag apstāties pie foruma attīstīšanas un pilnveidošanas. Tu esi uz pareizā ceļa- cilvēki ir jāizglīto par kaņepi, un tādā veidā mēs visi varētu sākt procesu pie kaņepes legalizēšanas!''. Tajā brīdī es pasmējos un atkal atgūlos, lai izbaudītu saules starus. Bet kaijas nelikās mierā, lidoja man apkārt, līdz atkal viena nolaidās apmēram 10m attālumā un cītīgi vēroja mani, tajā brīdī sapratu, ka Latvijā tiešām ir iespēja kaņepi dekriminalizēt! Līdz ar to brīdi tās tā kā atvadijās no manis un pazuda no redzes loka. Tad jūs jautāsiet: wtf, kāds tam viss sakars ar kaņepes legalizēšanu!? Vajag ieklausīties dabas radītās skaņās, mācēt saskatīt to ko daba rāda, saka Tev un daudzas atbildes būs rokā, gluži kā man.
Tad nu par to dekriminalizēšanu. Būtu vajadzīga liela naudas summa; pirmajā posmā 149 064 iedzīvotāju atbalsts par ieteikumu mainīt Valsts likumdošanu; otrajā posmā vajadzētu 51% Latvijas balstiesīgo iedzīvotāju balsis un waa wa wee wa- WE DID IT! :)
tad nu viss ir mūsu rokās! Protams, tas nav tik viegli izdarāms, bet viss sākas ar izglītošanu, tāpēc

UZDRĪKSITES PASTĀSTĪT PATIESĪBU PAR KAŅEPI!


PS. visi jau laikam zin R.Paula dziesmu "Ar mani atkal runā kaijas", tad nu pēc šī atgadījuma sapratu, ka Pauls arī visticamāk bija zem dūma, ka piekrita veidot mūziku dziesmai, nerunāsim par dziesmu autoru Alfrēdu Krūkli!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
greenfidzii
Totally Baked
Totally Baked
greenfidzii


Male
Number of posts : 443
Age : 34
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Maijs 26, 2008 2:27 pm

manas domas:)
liekas nereali dabuut 51% balss tiesiigo cilveecinju shim pasaacienam!:)
bet,lieta tada ka,iespejams, tas nemaz nebuutu tik gruuti!
katra zinja domaju,ka vecaako gadu gajumu cilvekus vareetu labak pierunat uz paraxtiishanu!pirmstam vinjus arii protams izgliitot minimali,ar dazadiem reklamu pasakumiem!kur pectam vinji varetu siikaak izlasiit info!

talak par naudu!varetu jau atvert kontu uz kuru iesuutiit naudinju!
ar domau tadu!ja nu tomer shii nauda netiek izmantota shim merkjim,ka jau zinam atpakalj to arii ir diezgan nereaali atgriezt ziedotajam!
tapec tadu ka rezerves varinatu izveidot!ja nauda netiek izmantota kkam shadam,tad kkam citam!
piemeram labdariibai!bet ja reiz lieta aizsakusies par teemu marihuanas legalizeeshana tad nauda buutu jaizlieto tadam merkjim!

rezerves planinjs nepiecieshams lai cilveki zinatu lietas buutiibu,lai saprastu ka nauda nenonaks kadas privatpersonas kabataa!

un pats galvenais kas vareetu buut par iemeslu marihuanas legalizeeshanai ir - siiko diileru izspieshana no tirgus!nebuutu suuda mantas!viss buutu normali noperkams veikalos!ar normalam cenam un viss iepakojumaa!ar garantiju ka tur nav nekados extazii merceta manta!:)

nez,tas tikai manas domas!
tgd gjaw kads doma ka oj ko te verkshkji un tgd tevis deelj mums audzeetajiem buus pakaljaa ar biznesu!

;) man buutu reali piekast,jo es izvelos labaako un kvalitatiivako mantu!
un, protams, ar kritiku mees saskaramies ikdienaa!tad nu luudzu!!!
es gaidu!:)

aa un veel kas!tas ta filozofiski,bet veikala vajadzeetu lai apgrozaas muusu manta!saveejaa,Latvieshu audzeeta marihuana.

da es pat nezinu!
manis peec varat turpinat savu biznesu!bet cik ilgi ta cilveks var dziivot:)
tas labs piepelniishanas veids!bet....bet vienmer ir bet:)
Atpakaļ uz augšu Go down
greenfidzii
Totally Baked
Totally Baked
greenfidzii


Male
Number of posts : 443
Age : 34
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Maijs 26, 2008 2:28 pm

sausmas,ko es te tik daudz pieraxtiju:D:D
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Maijs 26, 2008 2:35 pm

ar Tevi laikam arī runā kaijas :D
bet nu man ar ienāca tāda doma par konta izveidi, ko jebkurš lietotājs caur i-banku varētu apskatīt un redzēt, kur un cik nauda aizgājusi utt.

bet nu, kā saka: ja sapņo, tad jāaizver acis! Roll Up
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
rajah
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
rajah


Male
Number of posts : 64
Age : 40
Registration date : 26.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyOtrdiena Maijs 27, 2008 6:06 pm

Tada lieta ka legalizacija var notikt kad mes nodzivosim lidz pensijai tad kad tadi ka mes tiks pie varas.Un vai tai pašai Niderlandei vajag konkurentu,mes uz turistu reķina noņemtu viņem 1000000us eu.Ko daris liele dileri,bus pret jo tie ir 1000000i ls kas grozas viņu rokas.
Es esu par legalizaciju ta varetu but lieliska ciņa.
Atpakaļ uz augšu Go down
jesus3
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
jesus3


Male
Number of posts : 1319
Age : 54
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju 1
Registration date : 22.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyOtrdiena Maijs 27, 2008 7:36 pm

nu nezinu vai mees pasi veel piedziivosim to laiku kad legalizees MJ(vai vismaz dekriminalizees),bet muusu beerni gan vareetu piedziivot.
un taakaa muusu valstinja ir ieks EU tad muusu politikji kas patreiz pie stuures diezvai meegjinaas kko dariit pret EU likumdosanu jo EU likumi uz siim lietaam ir stingri stingri.
lai vai kaa cilveeku izgliitosana par MJ ir vajadziiga vienalga.
Atpakaļ uz augšu Go down
Rastamens
Ganja Smoker
Ganja Smoker
Rastamens


Male
Number of posts : 333
Age : 35
Registration date : 13.06.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 3:15 pm

mums vajdzētu daudz visādus faktus utt. vajdzētu kādu tautā cienītus cilvēkus, jo ja mēs ietu gājienā tad ja kāds jautātu peim. godmanim ko jūs domājat par to ka mēs gājām gājienā. Viņš atbildētu jūs jau visi esat apkurījušies un nezinat ko darāt, jūsu fakti ir nepatiesi. Jūs neko tāpar nepierādīsiet tas jau ir izdarīts. Ja nebūs kāds tautā cienīts cilvēks viņi neticēs un neklausīsies utt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 3:29 pm

pa velti sabiedrības krējums nerunās par tādām lietām- tapēc vajag daudz naudas- kuras nav! :D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
greenfidzii
Totally Baked
Totally Baked
greenfidzii


Male
Number of posts : 443
Age : 34
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 4:09 pm

eu, Dr.Green Tu ta4u stradaa bankaa lol!

jump buus nauda taz

:D
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 4:34 pm

greenfidzii rakstīja:
eu, Dr.Green Tu ta4u stradaa bankaa lol!

jump buus nauda taz

:D

pa šo nenormāli ierēcu genius
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
Rastamens
Ganja Smoker
Ganja Smoker
Rastamens


Male
Number of posts : 333
Age : 35
Registration date : 13.06.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 4:39 pm

visi vienmēr domā ka tie kas sttrādā bankā ir baigi bagāti. ja nu vienīgi greenfidzii nedomāja apzagšanu. lol!
Atpakaļ uz augšu Go down
greenfidzii
Totally Baked
Totally Baked
greenfidzii


Male
Number of posts : 443
Age : 34
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 4:42 pm

tieshi ta arii es domaju :)
nee, es nav no tiem kas ta doma ka tie kas strada bankas un tie kas strada veikalos ir bagaati :)
es zinu kaaa kas ir :) ka ja ir ienakumi, ir arii izdevumi
ekonomika ;)
un tie, kas domaa, ka banku un veikalu darbinieki ir bagaati, tiem nekad nav bijusi nekada saistiiba ar to, ka tikai un vienigi pirkt preces un noguldiit naudu :) Smile)
Atpakaļ uz augšu Go down
davis
Ganja Smoker
Ganja Smoker
davis


Male
Number of posts : 214
Age : 34
Registration date : 11.06.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 6:03 pm

Mjā, turpinam būt pozitīvi, bet tomēr esam reālisti - mums nepiedzīvot
šādu "paradīzi", kamēr nemainīsies valdība, itsevišķi Godmanis, kurš
joprojām ir PSRS laika ietekmētais politiķis un nevar izdomāt kā
novērst ekonomisko krīzi valstī... bēdīgi un smieklīgi vienlaicīgi
panic
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/ekmps/shops/hestradingco/im
greenfidzii
Totally Baked
Totally Baked
greenfidzii


Male
Number of posts : 443
Age : 34
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 6:06 pm

kas ir godmanis???

good man-labs viirs
tad jau normaals chalis yippee
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 6:16 pm

OMG...
Tas laikam bija joks :D
Nē, nu man labāk patīk Godmanis, nekā Kalvītis, par kuru droši varēja teikt - jo lielāks ruksis, jo augstāka sile.
Vispār manā skatījumā Godmanis ir viens no jēdzīgākajiem vīriem mūsu valdībā (bet ne Saeimā!)
Atpakaļ uz augšu Go down
greenfidzii
Totally Baked
Totally Baked
greenfidzii


Male
Number of posts : 443
Age : 34
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 6:21 pm

afro nee nu ja godiigi neiebridu par ko bija runa, tgd iebridu.kkas liidziigs kalviitim. a man patika kalviitis :D vinjs mani pasveicinaja, no ta laika vairs nepatik :)
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 6:24 pm

Jā.. apmēram skaidrs... A kas bija Kalvītis?
Par Godmani vari palasīt te.
Šaubos, vai viņš būtu no visniknākajiem marihuānas pretiniekiem, drīzāk jau - tādā pašā mērā kā lielākā daļa viņa vecuma cilvēku.
Atpakaļ uz augšu Go down
greenfidzii
Totally Baked
Totally Baked
greenfidzii


Male
Number of posts : 443
Age : 34
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 6:28 pm

gribeeju teikt prezidents :D bet nee, nu ja godiigi neatceros to vaardu bet es zinu :D pag, ministrs?? :D:D kkads laikam!
mani neinteresee shitaas lietas!atkaartoju ja zinu ka skola tas bus vajadziigs :)
man nav sakara ar valdiibu, tapeec man vinji neinteresee
es vinjiem arii neintereseeju

ja vinji zin mani, es zinu vinus ;)
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 6:29 pm

pirmais,es domāju, ka Godmanis pats šad tad uzpīpē!
otrais, Jo viņš tāds vēsais čalis un vienmēr daudz runā!
trešais, piedrāzt Latvijas valdību- no politiskā viedokļa- neko citu nedomā, kā tikai gūt labumu sev, ne tautai!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
greenfidzii
Totally Baked
Totally Baked
greenfidzii


Male
Number of posts : 443
Age : 34
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 6:32 pm

izlasiiju!nezinu, vinji visi vienaadi!
pabeigushi normaalas skolas un viss :)
es buushu prezidents :) bet lidz tam man veeel jaaug ;)
pabeigshu RSU un pa taisno uz saemu :) da nee, prikola peec pameegjinaashu :)
ja tikshu, chomi, garanteeju jums MJ legalizaaciju :) bljin es tur buutu starp tiem viiriem, es ar textu "eu, chomi, vajag marihuanas legalizaaciju" katru dienu ietu vinjiem klaat Smile) man jau to4 buutu poffig, ko shie domaatu :) gjaw atrastos kads, kas manu viedokli respekteetu :)
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 6:35 pm

sākumā tik iemācies rakstīt :D :D Big Grin
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
greenfidzii
Totally Baked
Totally Baked
greenfidzii


Male
Number of posts : 443
Age : 34
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 6:38 pm

ahahahaaa baigi smiekliigi :)
es maku rakstiit
bet gribiet vai nee
interneta valoda samaita konkreeti
itseviskji ja es seezhu ikdienaa ka minimums 8h :) un gandriiz ka visu laiku rakstoot
INeta valodaa :)
uz papiira man ir zbis :) tikai rokrakstu japiesliipee :)
Atpakaļ uz augšu Go down
davis
Ganja Smoker
Ganja Smoker
davis


Male
Number of posts : 214
Age : 34
Registration date : 11.06.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyPirmdiena Jūnijs 30, 2008 10:33 pm

Latvijas valdība nekad neaizdomāsies sekot Nīderlandes piemēram kaut
vai, ja nāksies piedzīvot ekonomiski grūtākos laikus kādi bijuši...
Kaut arī mēs zinām kā ekonomika paceltos, ja tiktu daļēji legalizēts
zaļums (tūristi, nodoklis). Lūk risinājumus būtu gan valsts
labklājībai, gan tautai... bet nu - pašreizējais domāšanas līmenis ir
drīzāk PRET nekā PAR no tautas puses un domājams, ka no valdības tas
pats.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/ekmps/shops/hestradingco/im
padre
Stranger
padre


Male
Number of posts : 7
Age : 57
Registration date : 01.07.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyCeturtdiena Jūlijs 31, 2008 8:28 pm

Puse Latvijas jau taapat piipee-i tie kas augstos kreeslos,gan mees mazinjie.Tik kautreejamies viens otram piedaavaat.Varbuut labaak caur netu noorganizeet kaadaa latgales nostuurii klusu festivaalu.Piem.-noireet kaadu viesumaaju ar apsardzi.Ieskaitam kontaa organizeeshanas naudas,kas vienlaikus caur kodu ir ieejas biljete.Ko par to saka cien.DR.GREEN??? Scratch
Atpakaļ uz augšu Go down
Gunch
VIP
VIP
Gunch


Male
Number of posts : 260
Age : 36
Registration date : 12.06.08

Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju EmptyCeturtdiena Jūlijs 31, 2008 10:24 pm

jaa. fests būtu kruti...
tikai kā ar drošibu paliek...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://standpoint.ning.com/
Sponsored content





Par daļēju legalizāciju Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Par daļēju legalizāciju
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 4Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Dr.Green Thumb :: Politika un ziņas :: Fakti par kaņepi-
Pāriet uz: