Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Sveiks,
Lai uzzinātu kā reģistrēties forumā, izlasi visu FAQ sadaļu!
Dr.Green Thumb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dr.Green Thumb

Viss par un ap dabas mātes Augu
 
SatursSaturs  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeietIeiet  ReģistrētiesReģistrēties  
Šis forums ir slēgts! Meklē internetā mūsu jaunās mājas!

 

 Par daļēju legalizāciju

Go down 
+24
asphyxiated2
Propans
micro
peli_te
weedgega
casanda
freechoice
streetray
kaste
kanepis
trakulis
you kill kenny
Bumis
kilteks
igrex
pukmaster
Gunch
padre
davis
Rastamens
jesus3
rajah
greenfidzii
Dr.Green Thumb
28 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
weedgega
Learning How To Roll
Learning How To Roll
weedgega


Male
Number of posts : 42
Age : 40
Registration date : 16.12.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptySvētdena Janvāris 04, 2009 10:10 pm

HMMMM esu par,bet 6aubos vai to varēs izdarīt,tad jau janodibina tāda organizācija vai grupējums piemēram takā alcaida xD nepareizi laikam nosaukumu uzrakstīju bet lab,piem MJ world un tad jāsak karot =] bet mēs nēsam tādi kas karos,tpc tikai jaturpina slepus pīpēt un tas arī ir viss!

Jo EU ir drausmīga.
Atpakaļ uz augšu Go down
peli_te
Marijuana Toker
Marijuana Toker
peli_te


Female
Number of posts : 122
Age : 36
Registration date : 27.12.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 7:57 am

Ja likumā ieviestu izmaiņas, ka par MJ lietošanu nav nekādu aizliegumu un, ka katrs LV pilsonis, kurš ir sasniedzis pilngadību, drīkst -mājas apstākļos audzēt piem.3 MJ augus ( sorry, ja Tev visi 3 sanākuši dzheki, tad nu sāc no jauna:) ), tā iespējams būtu LV atdzimšana :) jointsmile
Atpakaļ uz augšu Go down
casanda
Ganja Smoker
Ganja Smoker



Male
Number of posts : 367
Age : 46
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju - Page 3 1
Registration date : 17.12.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 8:39 am

peli_te rakstīja:
Ja likumā ieviestu izmaiņas, ka par MJ lietošanu nav nekādu aizliegumu un, ka katrs LV pilsonis, kurš ir sasniedzis pilngadību, drīkst -mājas apstākļos audzēt piem.3 MJ augus ( sorry, ja Tev visi 3 sanākuši dzheki, tad nu sāc no jauna:) ), tā iespējams būtu LV atdzimšana :) jointsmile
Varbūt!Bet tikai tuvākajā simtgadē viss tā uzreiz nekad nenotiks(manuprāt)-neesmu pesimists,bet skatos reali uz lietām!Es domāju,ka to visu štelli vajadzētu bīdīt lēnām,pa bikiņam Screwy ,kaut vai to sākt mākslas jomā-glezniecībā,kino,mūzikā,lai tas lēnām iesēžas cilvēku zemapziņā un tad fireworks lielais Bumm,atmodināt to snaudošo apziņu zemapziņā,ka Marija ir laba meitene,ļoti laba un vajag ar viņu draudzēties,visai betonētajai pasaulei,ne tikai mūsu sādžai!
Atpakaļ uz augšu Go down
jesus3
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
jesus3


Male
Number of posts : 1319
Age : 54
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju - Page 3 1
Registration date : 22.05.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 11:40 am

neviens nav intereseejies par to vai Californijas stata med.atljauja smeekjeet MJ aarstnieciibas noluukos ir pieljaujama seit,jo ja teiksim man Californijaa izdod atljauju un es atbraucu uz sito f......valsti,vinjai vajadzeetu buut deriigai jo oficiaals aarstu izsniegts dokuments tacu..... Splif
un taa visi laizam uz Cali. ieguustam med atljaujas un velkam legaali un audzeejam arii legaali.

atvediisim liidzi arii Cali.gubernatoru Arniju Svarcu lai parunaa ar muusu valdiibas viiriem....kas zina izdosies moska paarliecinaat. jointsmile labi tas tikai joke...... Splif

bet ja nopietni ir jaameklee netaa infa,netikai kas vinja ir muusu MJ bet ko vinja ar mums dara labu un ko sliktu peec iespeejas oficiaalaaku infu,jaatulko jaaraksta visos tv net un delfos un vakara zinjaas un dienaa un neatkariigajaa u.t.t..
Atpakaļ uz augšu Go down
casanda
Ganja Smoker
Ganja Smoker



Male
Number of posts : 367
Age : 46
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju - Page 3 1
Registration date : 17.12.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 12:17 pm

Jesus3 ieceļam par preses sekretāru! jump
Atpakaļ uz augšu Go down
micro
Stranger
micro


Male
Number of posts : 19
Age : 35
Registration date : 16.12.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 12:25 pm

Man liekas, ka mums butu janodiba organizacija lidzigi ka gejiem un lesbietem domata "Mozaika" un lena gara butu jariko dazadi pasakumi kura tiktu uzsverti daudzi marihuanas plusi un protams dazi minusi. Laika gaita cilvekos rastos interese un zinasanas par marihuanas ipasibam, tas savukart, novestu pie nepieciesamibas legalizet, protams, ja butu pietiekami liels piekriteju pulks Bong Hits
Atpakaļ uz augšu Go down
jesus3
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
jesus3


Male
Number of posts : 1319
Age : 54
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju - Page 3 1
Registration date : 22.05.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 12:48 pm

micro rakstīja:
Man liekas, ka mums butu janodiba organizacija lidzigi ka gejiem un lesbietem domata "Mozaika" un lena gara butu jariko dazadi pasakumi kura tiktu uzsverti daudzi marihuanas plusi un protams dazi minusi. Laika gaita cilvekos rastos interese un zinasanas par marihuanas ipasibam, tas savukart, novestu pie nepieciesamibas legalizet, protams, ja butu pietiekami liels piekriteju pulks Bong Hits

principaa doma nav slikta, tikai...tad pati vilksana pasaakumu laikos buutu stingri jaalimitee,vairaak buutu jaaspiez uzsabiedriibas informeesanu,nevis zklaidi un vienkaarsi apdolbiisanos.ja seit rastos kaadi uznjeemiigi un izgliitoti cilveeki kas vareetu uznjemties visus organizaacijas dibinaasanas darbus un juridiskaas formalitaates(es esmu ar mieru paliidzeet kaa vien speesu)tad tam vajadzeetu izdoties,jo sab. org. vai biedriiba ar daudziem aktiiviem biedriem buutu jau speeks ar ko ja visu pareizi nostaada buutu jaareekjinaas vismaz Lv,un tad jau vareetu kontakteet ar liidziigaam org.aarvalstiis un saakt organizeet izgliitojosus pasaakumus,un peec gadiem 10 varbuut visi vareetu vinju vilkt legaali. jointsmile
Atpakaļ uz augšu Go down
rajah
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
rajah


Male
Number of posts : 64
Age : 40
Registration date : 26.05.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 1:27 pm

Tieši ta vaig bezpeļņas organizaciju,klubu kas nodarbokas ar organizešnu kura ir sadalit pienakumi ir amati un visas piederošas pie ta lietas.
Tikaj vai tadu organizaciju var juridiski registret uzradot patiesos darbibas virzienus?Narkotisko vielu reklama laikam ir kriminali sodama.
Galvenais visu labi izdomat un rikoties weed sign
Atpakaļ uz augšu Go down
Dr.Green Thumb
Teaching How To Roll
Teaching How To Roll
Dr.Green Thumb


Male
Number of posts : 1595
Age : 39
Registration date : 19.05.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 4:23 pm

jesus3 rakstīja:
neviens nav intereseejies par to vai Californijas stata med.atljauja smeekjeet MJ aarstnieciibas noluukos ir pieljaujama seit,jo ja teiksim man Californijaa izdod atljauju un es atbraucu uz sito f......valsti,vinjai vajadzeetu buut deriigai jo oficiaals aarstu izsniegts dokuments tacu..... Splif

braukšu uz štatiem un tad uzzināšu! :) ja varētu, tad es noteikti tādu dabūtu! :)

jesus3 rakstīja:

bet ja nopietni ir jaameklee netaa infa,netikai kas vinja ir muusu MJ bet ko vinja ar mums dara labu un ko sliktu peec iespeejas oficiaalaaku infu,jaatulko jaaraksta visos tv net un delfos un vakara zinjaas un dienaa un neatkariigajaa u.t.t..

man jau ir apnicis tulkot :D 1 liels raksts jau TVNET un dažos citos portālos ir publicēts :)



par organizāciju:
es labprāt to visu organizētu un darītu!
2as lietas kas traucē:
1) īsti nav vēlmes, lai par mani stāsta, raksta ziņās :D
2) finanses
Atpakaļ uz augšu Go down
http://cannabaceae.friendhood.net
rajah
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
rajah


Male
Number of posts : 64
Age : 40
Registration date : 26.05.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 6:12 pm

Par finansejumu - ja uz daļieju legalizaciju skatas ka uz biznesa projiektu kurš pec laika varetu dot savus augļus varetu iespejams dabut sponsorus.
Un dzive parada ka nevienmer tie par kuriem raksta ziņa paši riko baliti,viņi izpilda tikai komandas.jaatrod tadi cilveki kuri butu ar mieru kļut slavani un populari :D
Atpakaļ uz augšu Go down
casanda
Ganja Smoker
Ganja Smoker



Male
Number of posts : 367
Age : 46
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju - Page 3 1
Registration date : 17.12.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyTrešdiena Janvāris 07, 2009 11:11 am

rajah rakstīja:
Par finansejumu - ja uz daļieju legalizaciju skatas ka uz biznesa projiektu kurš pec laika varetu dot savus augļus varetu iespejams dabut sponsorus.
Un dzive parada ka nevienmer tie par kuriem raksta ziņa paši riko baliti,viņi izpilda tikai komandas.jaatrod tadi cilveki kuri butu ar mieru kļut slavani un populari :D
Rupji sakot-vajadzīgas ir torpēdas(marionetes),tā tu biji domājis?!
Atpakaļ uz augšu Go down
rajah
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
rajah


Male
Number of posts : 64
Age : 40
Registration date : 26.05.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyTrešdiena Janvāris 07, 2009 12:45 pm

Ja rupji tad ta sanak,ta ir tomer ( man liekas ) ir politisks jautajums.Bus un ir tadi kas atbalstis un tadi kas pratosies cilveki nekad nav bijuši un nebus vienpratus dažadu iemeslu vaditi.
Atpakaļ uz augšu Go down
kaste
Moderators
kaste


Male
Number of posts : 1423
Registration date : 20.05.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptySestdiena Janvāris 17, 2009 9:51 am

Mēs varētu izveidot savu valsti kur visi zaļumi būtu legāli Love Weed
Atpakaļ uz augšu Go down
Propans
Marijuana Toker
Marijuana Toker
Propans


Male
Number of posts : 122
Age : 36
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju - Page 3 Bans
Registration date : 11.01.09

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptySestdiena Janvāris 17, 2009 1:24 pm

Šeit uzliku uz sava webservera patiesos faktus par MJ, ja ir vēl kāda interesanta informācija, PM man, ievietošu.
Šo lapu var rādīt citiem kā mācību līdzekli :)



Spied te!
Atpakaļ uz augšu Go down
asphyxiated2
Pot Head
Pot Head
asphyxiated2


Male
Number of posts : 662
Age : 34
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju - Page 3 1
Registration date : 02.06.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyPirmdiena Janvāris 19, 2009 5:34 pm

Propans rakstīja:
Šeit uzliku uz sava webservera patiesos faktus par MJ, ja ir vēl kāda interesanta informācija, PM man, ievietošu.
Šo lapu var rādīt citiem kā mācību līdzekli :)



Spied te!
Atgādināšu visiem, ka uz šaubīgiem linkiem labāk nespiest. Bet katram pašam sava galva))
Atpakaļ uz augšu Go down
Propans
Marijuana Toker
Marijuana Toker
Propans


Male
Number of posts : 122
Age : 36
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju - Page 3 Bans
Registration date : 11.01.09

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyPirmdiena Janvāris 19, 2009 5:55 pm

Garantēju Tev nešaubīgu linku ;)
Uzejot tam virsu ar kursoru var redzēt uz kurieni ved ;)
Atpakaļ uz augšu Go down
asphyxiated2
Pot Head
Pot Head
asphyxiated2


Male
Number of posts : 662
Age : 34
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju - Page 3 1
Registration date : 02.06.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyPirmdiena Janvāris 19, 2009 5:58 pm

Nē, es noteikti nespiedīšu. Man nav vajadzīgs lai manu ip adresi var atrast log failā))Un ved uz ip adresi, kuras provaiders ir situēts Rīgā.))
Atpakaļ uz augšu Go down
acidkitteh
Marijuana Toker
Marijuana Toker
acidkitteh


Male
Number of posts : 118
Age : 43
Registration date : 17.07.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyPirmdiena Janvāris 19, 2009 6:47 pm

Droshi atveert weblapu:
1. ejam uz
http://anonymouse.org/anonwww.html
2. ievadam Propans doto linku( http://83.99.152.106/ )
un droshi lasam, log failos uzradisies nevis jusu bet gan shii anonimizatora ip adrese

tieshais links slinkjiem:
www.cgi/http://83.99.152.106/" target="_blank" rel="nofollow">http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://83.99.152.106/

tur paradisies maza reklaminja kuru ar krustinju sturi var aizveert.
veiksmigu lasiishanu.
Atpakaļ uz augšu Go down
PoDzinja
Ganja Smoker
Ganja Smoker
PoDzinja


Male
Number of posts : 293
Age : 51
Registration date : 04.09.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyPirmdiena Janvāris 19, 2009 8:03 pm

kaste rakstīja:
Mēs varētu izveidot savu valsti kur visi zaļumi būtu legāli Love Weed
piemēram Alexsandriju.
Atpakaļ uz augšu Go down
freechoice
Pot Head
Pot Head
freechoice


Male
Number of posts : 519
Age : 40
Registration date : 28.10.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptySestdiena Janvāris 24, 2009 1:51 am

asphyxiated2 rakstīja:
Nē, es noteikti nespiedīšu. Man nav vajadzīgs lai manu ip adresi var atrast log failā))Un ved uz ip adresi, kuras provaiders ir situēts Rīgā.))
Ja tu joko tad jaa, bet ja tu to ironize speciali ar domu pateikt, ka tevi nevar atrast.

khm, reali.. ka nevar? var - ja tu esi nosledzis ligumu ar Provaideri, un ja nu gadijiesk a provaideris ir tads kas tev pieskir IP adresi un realo, tad,.. ja kadam baigi vajag, uzzina SLIKTA NARKOMANA MJ AUDZETAJA(tipa tevis) ip adresi, tad apskatas kuram provaiderim pieder ip adrese, tad iet pie provaidera, sabiede, kamer vins sniedz info, kurs ip kur kaa dzivo, un easy, tu esi ROKAAS.

Bet n uja tas tad ja tev ir realais ip pieskirts.

BET - sudig, jo, ari mainigie ip, varbut var tikt nokjerti, es nezinu tik specig sho visu, bet iespejams ka ir kkadi logfaili, kuros var apskatit cikos kad un kam ir pieskrita taa lekajosha ip adrese. Nu katra zinja, ne ja utikai IP adrese ir ta lieta kas no tevis atstaj pedas !
Atpakaļ uz augšu Go down
you kill kenny
Ganja Smoker
Ganja Smoker
you kill kenny


Male
Number of posts : 388
Age : 34
Brīdinājumi : Par daļēju legalizāciju - Page 3 1
Registration date : 05.08.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptySestdiena Janvāris 24, 2009 7:00 pm

Ip adresi ari pats var mainit cik gribi caur specialu programu.
Atpakaļ uz augšu Go down
kaste
Moderators
kaste


Male
Number of posts : 1423
Registration date : 20.05.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptySestdiena Janvāris 24, 2009 7:08 pm

PoDzinja rakstīja:
kaste rakstīja:
Mēs varētu izveidot savu valsti kur visi zaļumi būtu legāli Love Weed
piemēram Alexsandriju.
Btw man liekās ka vienā (vai abos) zemes põlā viss ir legāls Stoned
Atpakaļ uz augšu Go down
Shady4
Able To Roll A Joint
Able To Roll A Joint
Shady4


Male
Number of posts : 64
Age : 33
Registration date : 18.01.09

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptySvētdena Janvāris 25, 2009 8:28 pm

Pilnīgi piekrītu Doktoram, doma nav peļama, bet iespējams, ka būs jāpaiet laikam, kamēr nomainās paaudzes, jo gandrīz katrs mūsdienu jaunietis/jauniete ir pamēģinājis/usi Kaņepi Love Weed
Tāpēc es turpināšu visiem teikt un pierādīt, ka Kaņepe ir laba! afro
Atpakaļ uz augšu Go down
peli_te
Marijuana Toker
Marijuana Toker
peli_te


Female
Number of posts : 122
Age : 36
Registration date : 27.12.08

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyPirmdiena Janvāris 26, 2009 6:34 am

Shady4 rakstīja:
Pilnīgi piekrītu Doktoram, doma nav peļama, bet iespējams, ka būs jāpaiet laikam, kamēr nomainās paaudzes, jo gandrīz katrs mūsdienu jaunietis/jauniete ir pamēģinājis/usi Kaņepi Love Weed
Tāpēc es turpināšu visiem teikt un pierādīt, ka Kaņepe ir laba! afro

Tu domā, ka tas, ka visi ir pamēģinājuši, liks viņiem kko saprast? :D

*peace
Atpakaļ uz augšu Go down
mixerius
Learning How To Roll
Learning How To Roll
mixerius


Male
Number of posts : 34
Age : 34
Registration date : 04.02.09

Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 EmptyCeturtdiena Februāris 12, 2009 12:03 am

Hotj dekriminalizet jau vaig, jo tas ir pat nekaitigak par alkoholu ! jointsmile
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Par daļēju legalizāciju   Par daļēju legalizāciju - Page 3 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Par daļēju legalizāciju
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Dr.Green Thumb :: Politika un ziņas :: Fakti par kaņepi-
Pāriet uz: